5 مارس, 2024
بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

معرفی بهترین مدل مانتو برای افراد چاق + تصاویر

مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه

داشتن اضافه وزن، کمی کار خریدن مانتو و لباس را سخت می کند؛ البته به این شکل نیست که به کلی خرید مانتو یا خرید لباس مجلسی و … برای افرادی که اضافه وزن دارند، ناممکن باشد، تنها کافی است که در این خصوص دقت لازم را به خرج داده و مدل مانتویی را انتخاب کنید که تناسب خوبی با استایل و اندام شما داشته باشد. خوشبختانه تنوع و فراوانی خوبی در گروه مدل مانتو برای افراد چاق داریم و می توان به راحتی در میان مدل های مختلف، بهترین مانتوهای سایز بزرگ را انتخاب کرد.

در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

همان طور که می دانید چاقی و اضافه وزن نیز الگوهای مختلفی داشته و لازم است که متناسب با سبک چاقی، بهترین مدل مانتو برای افراد چاق انتخاب شود.

به طور معمول انتخاب مانتوهای کشی و به اصطلاحی دیگر استرچ، برای آن دسته از بانوانی که اندامی درشت یا چاق دارند، مناسب است. همین طور مدل های کمر کش دار نیز می تواند برای اندام چاق، تناسب خوبی داشته باشد.

اگر چه با توجه به مد و استایل روز، مانتوهای کوتاه از جذابیت زیادی برخوردار هستند، اما معمولا این مدل مانتوها برای افراد با اضافه وزن و اندام چاق، آن قدرها مناسب نیستند. این مدل مانتوهای کوتاه باعث خواهند شد تا اندام پرتر و چاق تر به نظر رسیده و برعکس به جای آن که زیبایی ایجاد کنند، موجب چاق تر به نظر رسیدن فرد خواهند شد.

مانتوهایی که دارای برش هایی در بخش پهلو هستند، بهترین انتخاب و طراحی ساختاری برای افراد با اضافه وزن زیاد به شمار می آیند.

بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

 

انتخاب رنگ در مدل مانتو برای افراد چاق

احتمالا حدس می زنید که رنگ های تیره برای خرید مدل مانتو برای افراد چاق مناسب باشند. رنگ های تیره موجب باریک تر به نظر رسیدن اندام شده و به همین تناسب رنگ های روشن، اندام را برجسته تر نشان می دهند. با این حساب برای آن که اندام خود را ظریف تر جلوه دهید، رنگ های تیره بهترین انتخاب برای شما محسوب می شوند.

بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

این روزها مانتوهای طرح دار از طرفداران زیادی برخوردار هستند، اما مانتوهای طرح دار را نمی توان گزینه ایده آلی برای خانم های دارای اضافه وزن دانست. پارچه های ساده تیره رنگ، بهترین انتخاب برای افراد چاق هستند و با به تن کردن چنین مانتوهایی، می توان تا حدود قابل توجهی، جلوه بهتری در اندام به وجود آورد. به این شکل بهتر است به دنبال مانتوهایی با کمترین میزان تزئینات و در نهایت سادگی پارچه باشید.

 

خرید آنلاین مدل مانتو برای افراد چاق

با توجه به فرصتی که در فضای اینترنت برای خرید انواع مانتو فراهم شده است، می توانید ضمن مطالعه راهنمای خرید مانتو، بهترین مدل مانتو برای افراد چاق را از میان مدل های مختلف انتخاب و نسبت به خرید آنلاین آن اقدام کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *