14 آوریل, 2024

با لباس مجلسی مشکی چه کفشی بپوشیم؟

مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه

اگر به راهنمای خرید لباس مجلسی نگاهی انداخته باشید، حتما یکی از بهترین رنگ لباس هایی که برای شرکت در میهمانی ها و مجالس انتخاب خواهید کرد، لباس مجلسی های مشکی است. اما موضوع ست کردن کفش با لباس مجلسی نیز برای خود چالشی است که باید حتما نسبت به آن دقت داشته و رنگ و مدل کفشی را انتخاب کنید که بهترین تاثیرگذاری در استایل و تیپ شما را برجای بگذارد.

اگر هنوز علی رغم تصمیم به خرید لباس مجلسی، ایده ای در این خصوص ندارید، توصیه می کنیم که در این مطلب با ما همراه باشید.

ست کردن کفش با لباس مجلسی مشکی

برای ست کردن کفش با لباس مجلسی مشکی، گزینه های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. شما ممکن است از پیش به مدل های خاصی از کفش ها علاقه داشته باشید، اما اهمیت زیادی دارد که حتما هماهنگی مدل و رنگ کفش خود با لباس مجلسی که انتخاب کرده اید را در نظر بگیرید. این که لباس شما بلند یا کوتاه باشد، دامن آن تنگ بوده یا یک مدل پفی را انتخاب کرده باشید و … بر انتخاب مدل و رنگ کفش تاثیر می گذارد. در این زمینه باید به کیف، سبک آرایش و حتی مدل و رنگ موی خود نیز دقت کنید.

به طور مثال اگر رژ لب قرمز رنگی انتخاب کرده اید، توصیه می کنیم که رنگ کفش قرمز را انتخاب کنید. به علاوه شما باید به سن و موقعیت خود نیز توجه کرده باشید. اگر این یک مهمانی کوچک و خانوادگی است، به پا کردن یک کفش با پاشنه 12 سانتی متری، جایگاه چندانی نخواهد داشت؛ اما اگر به یک عروسی بزرگ می روید، حتما به پا کردن چنین کفشی، مناسب خواهد بود. انتخاب کفش تفاوت هایی را در خصوص شما با سایر خانم ها ایجاد خواهد کرد و این چیزی است که نباید از آن غفلت کنید.

ست کردن کفش مشکی با لباس مجلسی مشکی

همیشه ست کردن کفش مشکی با یک لباس مشکی، جذابیت خاص خود را دارد و این چیزی نیست که هرگز از مد افتاده یا بتوان آن را به هر شکلی نادیده گرفت. شما همیشه می توانید این ترکیب را به بهترین شکل ایجاد کرده و هر مدلی از کفش های مشکی با پاشنه ی کوتاه یا بلند، برای خانم هایی که لباس مجلسی مشکی را انتخاب کرده اند، مناسب خواهد بود. کفش های مشکی همیشه با شکوه و جذابیت زیادی همراه هستند و شما نمی توانید از این زیبایی و جذابیت چشم پوشی کنید.

ست کردن کفش قرمز با لباس مجلسی مشکی

کفش قرمز

اگر به دنبال یک کفش جذاب و خوش رنگ هستید که حسابی تیپ شما را جذاب کرده و در چشم همه بیایید، کفش های قرمز همیشه گزینه اصلی شما خواهند بود. رنگ جیغ قرمز یا زرشکی تند می تواند برای شرکت در یک میهمانی فوق العاده باشد. به ویژه اگر کیف دستی قرمز و رژ لب سرخ نیز انتخاب کرده باشید.

 

ست کردن کفش صورتی چرک با لباس مجلسی مشکیکفش مجلسی صورتی چرک

کفش های صورتی چرک با داشتن رنگی ملایم و ترکیبی خاص، همیشه باعث می شوند که تیپ شما لطیف و دخترانه به نظر برسد. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید ترکیب رنگ صورتی چرک با طلایی و مسی، فوق العاده به نظر رسیده و اگر یک لباس مجلسی کوتاه یا بلند انتخاب کرده باشید، در هر دو صورت زیبایی خود را خواهد داشت. به همین شکل شما می توانید از این کفش ها به فرم جلو بسته یا صندل استفاده کرده و بسته به سبک میهمانی و لباس خود، یکی از این مدل ها را به پا کنید.

ست کردن کفش یاسی اکلیلی با لباس مجلسی مشکیکفش یاسی

رنگ یاسی اکلیلی، یکی از رنگ های خاص و جذابی است که با به پا کردن کفش به این رنگ، بسیار شیک و جذاب به نظر خواهید رسید. از آن جایی که رنگ مشکی همیشه یکی از رنگ های جذاب و غالب در تیپ ظاهری افراد به حساب می آید و همراه ساختن آن با رنگ یاسی بسیار ترکیب جذابی به وجود می آورد.

کلام آخر

به طور کلی می توان لباس مجلسی را با هر سبکی از کفش ها ست کرد و شاید بتوان گفت که این مدل لباس، بهترین سازگاری با انواع و اقسام کفش ها را دارد. در حقیقت اگر به دنبال یک نوع و رنگ لباس مجلسی باشید که به راحتی با رنگ های دیگر ست شده و بتوانید تنوع خوبی در این خصوص به خرج دهید، قطعا باید رنگ لباس شما مشکی یا سفید باشد. به واقع این دو رنگ خنثی همیشه، بهترین تاثیرگذاری در ترکیب رنگ و ست کردن را خواهند گذاشت. شما چه نظری در این باره دارید؟ ایده ها و نظریات خود را با ما و دیگر کاربران ای پاساژ در میان بگذارید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *