آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لگینگ زنانه و انواع آن را بشناسیم

این روزها شاهد ظهور و رواج استایل های مختلف در هر کجای دنیا هستیم. در این میان برخی از استایل ها و لباس ها توانسته اند طرفداران بیشتری را به خود جذب نمایند.

لگینگ نخی زنانه یکی از همین پوشاک پرطرفدار به شمار می آید که این روزها در همه جای دنیا و به خصوص در کشور ما علاقه مندان زیادی پیدا کرده است.

اگر شما هم قصد خرید لگینگ زنانه را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمایید تا با لگینگ زنانه و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

لگینگ زنانه چیست؟

لگینگ نخی زنانه، نوعی از شلوارهای تنگ زنانه است که به دلیل سبکی و راحتی آن در بدن، معمولا به عنوان لباس ورزشی از آن استفاده می شود. اما در حال حاضر با توجه به گستردگی طرح ها و رنگ های آن، می توانیم بگوییم که علاوه بر کاربرد ورزشی، می توانیم از لگینگ زنانه به عنوان نوعی پوشش در محافل رسمی و میهمانی ها هم استفاده نماییم.

با توجه به تنوع گسترده ای که در انواع لگ های موجود در بازار دیده می شود، بهتر است که قبل از خرید لگینگ زنانه ، با هم نگاهی داشته باشیم به انواع موجود آن تا بتوانیم بهترین لگینگ نخی زنانه را متناسب با نیاز و نوع کاربری ای که برای ما دارد، تهیه کنیم.

انواع لگینگ نخی زنانه

همانگونه که گفتیم لگ های زنانه در حال حاضر تنوع وسیعی در بازار دارد. از جمله محبوب ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

لگینگ زنانه چرمی

زمانی که قصد خرید لگینگ زنانه را دارید، حتما با انواع چرمی آن مواجه شده اید. این نوع از لگ ها که عموما تهیه شده از پارچه های چرم مصنوعی هستند، پوشش مناسبی برای فصل پاییز و زمستان بوده و اغلب آن ها دارای پوشش داخلی کرکی هستند تا بتوانند مانع از عبور هوای سرد شوند.

این نوع از لگ ها را می توانید در رنگ های متنوع مشکی، سفید و قهوه ای پیدا کنید.

لگینگ زنانه طرحدار

اگر اهل ورزش و حضور در محافل ورزشی هستید، پیشنهاد ما به شما، خرید لگینگ زنانه طرحدار است. این نوع از لگ ها که تنوع طرح و رنگ فراوانی دارند، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در حین ورزش هستند.

از آنجاییکه این لگ ها دارای تنوع وسیعی در طرح و رنگ هستند، می توان آن ها را با هر لباس دیگری ست کرده و به نحوی مطلوب از آن ها استفاده نمود. برای خرید لگینگ زنانه طرحدار ، بایستی حتما به جنس پارچه و همچنین ماندگاری طرح و رنگ آن توجه ویژه ای داشته باشید.

لگینگ زنانه سه ربع

نوع دیگری از لگ های زنانه موجود در بازار، از نوع سه ربع هستند که تا ساق پای افراد را می پوشاننند. لگ های زنانه سه ربع گزینه مناسبی برای استفاده در حین ورزش هایی نظیر دوچرخه سواری هستند. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از این نوع لگینگ نخی زنانه به عنوان پوشش خانگی تان هم استفاده نمایید.

لگینگ زنانه جین

این نوع از لگ های زنانه که به آن ها جگینگ هم گفته می شود، در واقع تهیه شده از پارچه های جین نازک هستند که جهت تامین رضایت طرفداران شلوارهای جین، در بازار عرضه شده اند. از این نوع لگ های جین می توان برای حضور در محافل رسمی و دوستانه و همچنین برای مصارف روزمره استفاده نمود. جالب است که بدانید خرید لگینگ زنانه جین، در حال حاضر آمار قابل توجهی از بازار لگ های زنانه را به خود اختصاص داده است.

لگینگ نخی زنانه چه تفاوتی با ساپورت زنانه دارد؟

این تصور برای بسیاری از افراد وجود دارد که لگینگ زنانه در واقع همان ساپورت زنانه است. این در حالیست که این دو تفاوت های بسیاری با یکدیگر داشته و به هیچ عنوان یکسان نیستند.

خوب است که بدانید، ساپورت زنانه به شلوارهای نخی گفته می شود که از بالا تا پایین به طور کامل تنگ هستند اما شلوارهای لگ همیشه و لزوما تنگ نیستند. در برخی از انواع لگینگ زنانه تنها قسمت فوقانی شلوار تنگ بوده و پاچه ها در قسمت ران، زانو و ساق پا گشاد هستند.

امیدواریم با توجه به توضیحات ارائه شده، بتوانید در خرید لگینگ زنانه از فروشگاه اینترنتی پاساژ بهترین انتخاب را داشته باشید.