5 مارس, 2024
ست شال و مانتو قرمز

ست شال و مانتو قرمز؛ به مانتو قرمز چه رنگ شالی میاد؟

مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه

یکی از جذاب ترین رنگ های مانتو برای خانم ها و دختران جوان، رنگ مانتوی قرمز است. اگر به راهنمای خرید مانتو دقت کرده باشید، می بینید که رنگ قرمز همیشه جایگاه خاصی داشته و اگر بخواهید یک مانتوی شاد و جذاب به تن کنید؛ این رنگ مانتو می تواند گزینه اول شما باشد. البته در کنار زیبایی چنین رنگی از مانتو (در طیف های روشن تا تیره و گرم مختلف)، ست شال و مانتو قرمز یا ست کردن این مدل مانتو با روسری مناسب نیز از اهمیت زیادی برخوردار بوده و نمی توان بدون ست کردن درست و با سلیقه، برداشت لازم از زیبایی چنین تیپ و استایلی را داشت.

در ادامه با ما همراه شوید تا ببینیم بهترین الگوهای ست شال و مانتو قرمز، چه مدل هایی می تواند باشد.

ست شال و مانتو قرمز

 

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، ست های مانتوی قرمز با شال به رنگ ها و مدل های متفاوت، هر یک زیبایی خاص خود را خواهند داشت. بنابراین برای خرید مانتو، بهتر است به همراه آن به فکر خرید شال یا روسری مناسب نیز باشید.

ست مانتو قرمز و شال تک رنگ متضاد

شما می توانید شال و روسری خود را به رنگ های زرد، سبز، آبی، نارنجی، صورتی و … انتخاب کنید. از آن جایی که رنگ مانتو قرمز و تند است، دقت داشته باشید که رنگ شال یا روسری شما باید تک رنگ بوده و معمولا روسری ها یا شال های رنگین کمانی با این ترکیب چندان جالب نخواهند بود.

 

ست مانتو قرمز و شال سفید

مانتو قرمز و شال سفید و سیاه

ست کردن رنگ شال سفید با مانتوهای مختلف، همیشه زیبایی خاص خود را دارد. این ترکیب رنگ برای دو رنگ قرمز و سفید نیز همیشه عالی به نظر می رسد. همان طور که در این مدل مشاهده می کنید، استفاده از شال یا روسری سفید طرح دار، می تواند استایل پیچیده تری را به وجود بیاورد که به مراتب جذاب تر به نظر می رسد.

شما می توانید همین طور رنگ های ترکیبی سیاه و سفید مانند این عکس را انتخاب کرده و به این شکل از یک ست چندگانه با رنگ های قرمز، سفید و مشکی؛ تیپ و استایل خاص و جذابی برای خود تدارک ببینید. این باعث می شود تا در عین حال بتوانید از یک کیف سفید یا مشکی به همراه لباس های خود استفاده کنید. همین طور امکان پوشیدن کفش سیاه یا سفید را نیز خواهید داشت.

 

ست مانتو قرمز و شال سیاه

اگر می خواهید علی رغم به تن کردن یک مانتوی قرمز، ظاهر شما رسمی تر به نظر برسد؛ بهتر است رنگ روسری یا شال خود را سیاه انتخاب کنید. به این شکل با وجود آن که مانتوی شما قرمز رنگ و کمی جسورانه به نظر می رسد، به سر کردن شال مشکی، باعث می شود که همچنان تا حدودی رسمی به نظر برسید.

مانتو قرمز و شال سیاه

ست مانتو قرمز و شال طوسی

تمام طیف رنگ طوسی به خوبی با قرمز مطابقت دارند. رنگ طوسی به خوبی با تمامی رنگ‌های اصلی ترکیب می‌شود و میتوانید در استفاده از آن در کنار رنگ‌های اصلی استایل خوبی داشته باشید. برای استفاده از رنگ طوسی در کنار مانتو قرمز باید توجه داشته باشید که از طوسی می‌توانید در کنار کلیه رنگ‌های قرمز استفاده کنید. با استفاده از رنگ طوسی، میتوانید استایلی رسمی داشته باشید.

ست مانتو قرمز و شال سبز

اگر می‌خواهید رنگ قرمز در استایل شما به خوبی دیده شود، پیشنهاد می کنیم به سراغ رنگ سبز بروید. ترکیب رنگ های مختلف دو رنگ قرمز و سبز همیشه جذاب بوده، اما شاید بهترین رنگ از خانواده سبز برای ایجاد یک ست با مانتو قرمز ، سبز خزه ای باشد.

کلام آخر

شما برای پوشیدن مانتوی قرمز، به سراغ چه رنگ شال و روسری می روید؟ آیا شال های تک رنگ را بیشتر برای این استایل می پسندید، یا انتخاب همیشگی شما رنگ مشکی است؟

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *