23 آوریل, 2024
راهنمای خرید مانتو بارداری

راهنمای انتخاب و خرید مانتو بارداری

مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه

یکی از شیرین ترین دورانی از زندگی که هر زنی پشت سر می گذارد، 9 ماه بارداری است. هر لحظه از این سه فصل شیرین، با لحظه به لحظه رویای کودکی که از کودکی در رویایش بوده ایم، خو می گیرد. خرید تمام وسایل سیسمونی، لباس بارداری، مانتو بارداری و … هر یک به نوعی با جذابیت های خاص خود همراه است و این بار خرید مانتو چیزی متفاوت از دیگر تجربیات قبلی شما خواهد بود.

شاید بتوانید هر 9 ماه بارداری را با یک مانتوی آزاد، سپری کنید؛ اما بدانید که این دوران خاص هر لحظه با خاصیت های دوست داشتنی خود همراه است و بهتر خواهد بود که همه چیز را در مورد آن، تجربه کرده و از لحظه به لحظه اش لذت ببرید.

نکات مهم خرید مانتو بارداری

اگر برای بارداری آماده می شوید یا ماه های آن را سپری می کنید، خرید مانتو بارداری یکی از مهم ترین خریدها و ملزومات شما خواهد بود. در دوران بارداری باید احساس راحتی کامل در لباس های خانه و بیرون از خانه داشته باشید تا ضمن آن که احساس بهتری دارید، اندام شما نیز در حالت آسوده تری قرار بگیرند.

به تن کردن یک مانتوی تنگ و چسبان در حالی که شکم شما برجسته شده است؛ باعث خواهد شد تا احساس گرمای بیشتری کرده و شکم تان نیز آزرده شود. از این روی با دنبال کردن راهنمای خرید مانتو، می توانید تصمیم گیری بهتری در این خصوص داشته باشید.

از طرفی دیگر در دوران بارداری با افزایش وزن در سایر بخش های بدن نیز روبرو خواهید بود و به طور کلی نیاز به یک مانتو و همین طور لباس های آزاد خواهید داشت. از این روی توصیه می کنیم که برای خرید مانتو بارداری، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • مانتویی انتخاب کنید که آن قدرها بلند نباشد.

از آن جایی که حین بارداری، به ویژه در ماه های بالاتر، شکم بزرگ شده و تعادل تا حدودی کاهش پیدا می کند، به تن کردن مانتوهای بلند، ریسک زمین خوردن را افزایش خواهد داد.

  • دقت داشته باشید که جنس مانتو برای فصل های گرم سال نخی و عاری از حساسیت باشد.

همین طور برای فصول سرد نیز مانتویی انتخاب کنید که به خوبی کمر و شکم شما را پوشش داده و گرم نگه دارد.

  • مانتو بارداری را با آستین های آزاد انتخاب کنید.

در برخی از مدل ها، به آستین ها توجهی نشده و تنگی آن ها در بخش بازو یا ساعد، برای مادر باردار آزاردهنده خواهد بود.

  • سراغ مانتوهای جلوبسته نروید.

اگر قصد خرید یک مانتوی بارداری مناسب را دارید، بهتر است سراغ مدل های جلوبسته نروید، زیرا از تن خارج کردن این مانتوها برای مادر باردار، ساده نخواهد بود.

  • اگر اکثر اوقات عادت به پوشیدن مانتوهای تیره دارید، دوران بارداری اصلا زمان خوبی برای چنین انتخابی نیست.

توصیه می کنیم که حتما رنگ های شاد و سرزنده به تن کرده و اجازه دهید که امواج شاد و زنده ی این رنگ ها، به جنین شما نیز تاثیر مثبت خود را انتقال دهند.

مانتو بارداری

قیمت مانتوهای حاملگی

قیمت مانتو بارداری با توجه به جنس پارچه، طراحی و برند تولید کننده، مشخص خواهد شد. شما ممکن است بتوانید این مانتوها را با همان طراحی های مشابه و جذاب، از برندهای ارزان تر، با قیمت کمتری خریداری کنید. احتمالا شما نیز از آن دسته افرادی باشید که پس از سپری شدن دوران بارداری، ترجیح به نگهداری تمام خاطرات آن داشته و در این میان مانتوی بارداری خود را نیز در کنار سایر وسایل به رسم خاطره نگه دارید.

همین طور با توجه به فصل شروع بارداری خود، می توانید برنامه ریزی بهتری برای خرید این مانتوها داشته و به درستی بدانید که باید مانتوهای بهاری یا پاییزی، تابستانی یا زمستانی، خریداری کنید. تنها کافی خواهد بود که با رعایت نکاتی که در بالا گفتیم، بهترین مدل را انتخاب کرده و از به تن کردن آن احساس راحتی فیزیکی و رضایت روحی داشته باشید.

مانتو بارداری

کلام آخر

در بالا مواردی را در خصوص خرید مانتو بارداری عنوان کردیم، شما چه تجربه ای در این خصوص دارید؟ تجربیات و نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *