5 مارس, 2024
ست لباس مجلسی مادر و دختر

جدیدترین ست لباس مجلسی مادر و دختر + تصاویر

مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه

بیشتر ما عادت داریم که لباس های خود را ست کرده و به لحاظ استایل و رنگ آمیزی، حال و هوای متناسبی به آن ها ببخشیم، اما ست لباس مجلسی مادر و دختر به شکلی خاص و منحصر به فرد جلوه خواهد داشت. این یک نمای زیبا و جذاب در یک قاب به نظر می رسد که می توان بارها و بارها از آن تصویربرداری کرد و باز هر بار شیرین تر و جذاب تر به چشم می آید.

برای ست کردن لباس مجلسی مادر و دختر یا حتی خرید مانتو مادر با لباس دختر، مدل های مختلفی را می توان متصور بود که در اینجا به بخشی از بهترین آن ها اشاره می کنیم.

ست لباس مجلسی مادر و دختر

در زیر می توانید تصاویر و مدل هایی از بهترین ترکیب های ست لباس مجلسی مادر و دختر را مشاهده کنید.

ست لباس مجلسی مادر و دختر صورتی چرک

این ست لباس مجلسی با رنگی ملایم و بسیار شیک، فضایی رویایی ایجاد کرده و برای هر دوی مادر و دختر، بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسد.

ست لباس مجلسی مادر و دختر صورتی چرک

ست لباس مجلسی مادر و دختر آبی درباری

ست لباس مجلسی مادر و دختر آبی

رنگ آبی درباری همیشه یکی از رنگ های بسیار لوکس و جذاب بوده و برای افرادی که دارای تیپ روشن و موی طلایی یا بور هستند، گزینه ای عالی به حساب می آید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید، این ست جذاب برای مادر و دخترکی که هر دو موهای روشنی دارند، فوق العاده زیبا به نظر می رسد. به علاوه آستین های کشیده و بلند و مدل پرنسسی دامن این لباس، شیک و جذاب به نظر می رسد.

شما ممکن است چنین سبکی را با دامنی که پف بیشتری داشته باشد انتخاب کنید. این موضوع، بسته به مجلسی که قصد شرکت کردن در آن را دارید، مشخص خواهد شد. به طور مثال برای مجالس کوچک تر یا یک جشن تولد با 40 تا 50 میهمان، به تن کردن لباس های پف دار آن چنانی، چندان مناسب نخواهد بود؛ اما اگر می خواهید در یک جشن میهمانی بزرگ یا یک عروسی باشکوه شرکت کنید، لباس هایی با دامن پف دار، می توانند از بهترین انتخاب های شما باشند.

لباس مجلسی مادر و دختر زرشکی

لباس مجلسی مادر و دختر زرشکی

رنگ زرشکی از رنگ های بسیار جذاب در رده رنگ های تند است که همیشه در هر مجلس و محفلی فوق العاده پررنگ و پرجلوه به چشم آمده و همیشه می توان آن را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید لباس مجلسی در نظر گرفت. این رنگ دارای ویژگی ممتازی است که برای کودکان نیز مناسب بوده و دخترک ها از به تن کردن لباسی با این رنگ، خوشحال و ذوق زده می شوند. در واقع شاید کودک شما از به تن کردن یک لباس به رنگ صورتی چرک، چندان خوشحال و ذوق زده نشود؛ اما رنگ زرشکی یا قرمز، قطعا او را سر ذوق خواهد آورد.

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید، مدل دامن لباس های زرشکی مجلسی، با پیچ و تاب خاص خود، بسیار جذاب به نظر رسیده و ترکیب آن با رنگ موهای قهوه ای روشن هایلایت، بی نقص به چشم می آید.

این مدل لباس را می توان با کفش همرنگ یا کاملا متضاد ست کرد. همین طور به کار بردن جواهرات ظریف به همراه آن، مناسب خواهد بود.

شما می توانید برای کودک خود، از یک نیم تاج ظریف نیز استفاده کرده و به وی احساس پرنسس ها را هدیه کنید. به یاد داشته باشید که دخترک ها، عاشق احساس پرنسس بودن هستند و هدیه دادن یک نیم تاج زرین به آن ها، چنین احساسی را به خوبی زنده خواهد کرد.

ست لباس مجلسی مادر و کودک گیپورست لباس مادر و کودک مغزپسته ای

پارچه گیپور همیشه برای لباس های مجلسی، بی نظیر به چشم می رسد و اگر می خواهید یک سری عکس یادگاری با کودک خود داشته باشید، حتما چنین ست لباسی را در نظر بگیرید. با همراه ساختن کودک خود در پوشش لباس های مجلسی گیپور، می توانید عکس های یادگاری بسیار عالی و چشم نوازی گرفته و در آلبوم خانوادگی جای دهید.

کلام آخر

شما برای انتخاب یک ست لباس مجلسی مادر و کودک چه تیپ و استایلی را ترجیح می دهید؟ آیا چنین ستی جذاب تر است یا این که لباس های مادر و کودک، به صورت کاملا مستقل و جداگانه انتخاب شوند؟ همین طور پیشنهاد می کنیم که راهنمای خرید لباس مجلسی را دنبال کنید.

 

 

 

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *