21 آوریل, 2024
بهترین سایه چشم

بهترین سایه چشم را اینگونه تشخیص دهید

مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه

اگر قصد دارید یک تغییر و تحول اساسی در سبک آرایشی خود به وجود بیاورید، توصیه می کنیم که حتما در خصوص آرایش چشمی خود حساس باشید. لوازم آرایشی چشمی از جمله بهترین سایه چشم می توانند به عنوان ابزاری جادویی برای جلوه هر چه بیشتر چهره شما، موثر باشند.

انتخاب یک سایه چشم مناسب و با رنگ متوازن، می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که علاقه مند به داشتن آرایش های چشمی خاص و متمایز هستند. اگر شما نیز می خواهید بهترین سایه چشم را انتخاب کنید، ضمن مطالعه راهنمای خرید سایه چشم، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین سایه چشم چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین سایه چشمی باید دارای مشخصات زیر باشد:

از برند معتبر باشد

این در خصوص تمام لوازم آرایشی عمومیت دارد و لازم است که همیشه برای خرید هر محصول آرایشی، به سراغ برندهای معتبر بروید. تنها در این صورت است که می توانید از حفاظت پوست ظریف و حساس اطراف چشم های خود اطمینان داشته باشید. شما این امکان را خواهید داشت که از میان برندهای ایرانی و خارجی، نمونه هایی عالی را پیدا کنید و به یاد داشته باشید که صرفا گران قیمت بودن برند، نشانه کیفیت آن نیست و حتی در میان مارک های لوازم آرایشی با قیمت متوسط نیز می توانید نمونه هایی با کیفیت و مرغوب را انتخاب کنید.

رنگ مناسب داشته باشد

قطعا رنگ های مختلف و بسیار متنوعی در خصوص انواع سایه های چشمی وجود دارد و زمانی که برای خرید سایه تصمیم می گیرید، این رنگ های متنوع کمی گیج کننده به نظر می رسند. پیش از هر چیزی به سبک آرایشی خود و همین طور رنگ چشم ها، رنگ موها و … دقت کرده و با در نظر گرفتن این موارد، بهترین طیف رنگی سایه مناسب خود را انتخاب کنید.

اگر به دنبال خرید سایه های تک رنگ هستید، باید دقیقا رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید؛ در غیر این صورت برای خرید سایه های پالتی به دنبال مدل هایی بروید که دارای طیف رنگی متناسبی بوده و با ساختار آرایش چشمی شما، هماهنگ هستند. به طور مثال اگر هیچ وقت نمی خواهید از رنگ سایه بنفش استفاده کنید، خرید پالتی که یک یا دو رنگ از آن، در طیف بنفش قرار داشته باشند، مناسب نخواهد بود.

سایه چشم تک رنگ

ماندگاری عالی داشته باشد

قطعا انتظار دارید که آرایش چشمی شما دارای ماندگاری مناسبی باشد و پس از آن که آرایش خود به کمک بهترین سایه چشم را به پایان رساندید، حداقل برای 6 تا 8 ساعت، آرایش چشمی ماندگار و پایداری را تجربه کنید. از این روی یکی از خصوصیاتی که در خصوص سایه های چشمی به آن نیاز داریم، ماندگاری عالی و مناسب است.

احتمالا با خرید یک سایه از برندی معتبر، به راحتی به این مورد نیز دست پیدا خواهید کرد و سایه هایی که از مارک های معروف خریداری می شوند، میزان ماندگاری خوبی نیز دارند. البته در نظر داشته باشید که بخش قابل توجهی از ماندگاری یک محصول آرایشی، به سبک استفاده شما از آن بستگی دارد. در حقیقت حتی اگر بهترین سایه چشمی را در اختیار داشته باشید و روش صحیح استفاده از آن را دنبال نکنید، نتیجه کار، چندان خوب از آب درنخواهد آمد.

روی پوست پخش نشود

در صورتی که جنس سایه چشم انتخابی شما به اندازه کافی خوب نباشد، ساعاتی پس از استفاده از آن، شاهد پخش شدن سایه در اطراف پلک خود خواهید شد. چنین چیزی باعث می شود که نه تنها چشم های شما زیبا نشده، بلکه باعث بهم ریختگی آرایش شده و ظاهری نامرتب پیدا خواهید کرد.بهترین سایه چشم

اشتباهات رایج در به کار بردن سایه چشم چیست؟

همان قدر که لازم است به نکات مهم در خرید بهترین سایه چشم، دقت داشته باشید؛ توصیه می کنیم که از این اشتباهات پرهیز نمایید:

  1. استفاده از سایه های چشمی بدون به کار بردن پرایمر
  2. فید نکردن سایه که باعث نازیبا و غیرطبیعی به نظر رسیدن جلوه سایه خواهد شد.
  3. یک رنگ کردن تمام پلک که کاملا آرایش غیرحرفه ای بوده و احتمالا نمی توانید زیبایی لازم را از آن به دست بیاورید.
  4. استفاده از برس های آرایشی بی کیفیت و ارزان قیمت
  5. عدم تناسب رنگ سایه با رنگ پوست و مو و سبک آرایشی که باعث می شود تنها رنگ هایی در ترکیب با هم در چهره شما دیده شده و خبری از زیبایی مورد انتظارتان نخواهد بود.

نتیجه گیری

یک توصیه مهم برای علاقه مندان به آرایش حرفه ای و جذاب داریم؛ اگر به خوبی روش استفاده از سایه های چشمی را نمی دانید، حتما پیش از خرید سایه، در مورد روش استفاده از این محصولات آرایشی به خوبی مطالعه کرده و فیلم های آموزشی آرایش چشم ها را دنبال کنید. همان اندازه که خرید بهترین سایه چشم از اهمیت برخوردار است، باید بدانید که چطور از این محصولات به درستی استفاده کرده و زیبایی و جلوه لازم را در آرایش چشم های خود به وجود بیاورید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *