آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

پنکیک

پنکیک از محصولات آرایشی پوست محسوب شده که در مدل های مختلف با تنوع بالا عرضه می شود. به این ترتیب با توجه به نوع پوست، می توان بهترین پنکیک آرایشی را انتخاب کرده و از آن برای پوشش دهی پوست و رسیدن به یک آرایش جذاب و زیبا کمک گرفت. به این ترتیب در صورتی که شما پوست، چرب، خشک، مختلط یا معمولی داشته باشید؛ می توانید از محصول آرایشی مرتبط و مناسب با آن استفاده کنید. این باعث خواهد شد تا آرایش پوستی شما به مراتب ساده تر انجام شده و بتوانید از آن به نفع زیبایی چهره خود، بهره برداری داشته باشید.

پنکیک آرایشی

پنکیک های آرایشی از برندهای میستار، مای، کالیستا، این لی، فلورمار، جویل ، شون، نوت، گلدن رز، بورژوآ و ... عرضه شده اند و شما می توانید از میان برندهای معتبر موجود در بازار فعلی لوازم آرایشی و با در نظر گرفت قیمت پنکیک آرایشی، بهترین نمونه از میان آن ها را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که به جز توجه به رنگ بندی پنکیک، دقت به نوع آن نیز بسیار مهم خواهد بود.

انواع پنکیک آرایشی

انواع پنکیک های آرایشی شامل مدل های زیر می شود:

  • پنکیک های مخصوص پوست های خشک
  • پنکیک های مخصوص پوست های چرب
  • پنکیک های مخصوص پوست های معمولی

همین طور در میان مدل های مختلف، نمونه هایی با سطح پوشش دهی بالا و متوسط وجود دارد و بسته به وضعیت پوستی خود، می توانید یکی از این انواع محصول را انتخاب کنید. بدیهی است که غالبا مدل های با پوشش دهی بالاتر، دارای ردیف قیمتی بیشتری نیز هستند.

خرید پنکیک آرایشی از فروشگاه پاساژ

برای خرید بهترین محصول در این گروه، می توانید به فروشگاه اینترنتی پاساژ مراجعه کرده و از میان انواع محصولات آن، بهترین پنکیک آرایشی مناسب پوست خود را انتخاب کنید.