آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لوازم آرایشی

همه خانم ها در هر سن و سالی که باشند، به داشتن ست لوازم آرایشی علاقه دارند. به عنوان یک خانم حتی اگر خیلی هم اهل آرایش نباشید، از دیدن وسایل آرایشی و خرید لوازم آرایشی لذت میبرید. تنوع لوازم آرایش دخترانه و زنانه آنقدر زیاد است که حتی اگر همه آنها را هم لیست کنیم، باز هم تعدای از قلم می افتد! اما میتوان گفت کامل ترین لوازم آرایش، پک لوازم آرایشی عروس است. برای خرید لوازم آرایش علاوه بر مارک و برند لازم است مناسب بودن آن با نوع پوست خود را بسنجید و همیشه پرداخت پول زیاد به معنی خوب بودن کیفیت یک کالا نیست.

به طور کلی توصیه میشود برای اطمینان از خرید لوازم آرایشی اصل، آن را از فروشگاه لوازم آرایشی معتبر یا داروخانه تهیه نمایید.

دسته بندی لوازم آرایشی (صورت، ناخن، ابرو، لب و...)

لوازم آرایشی به چند دسته اصلی تقسیم میشوند که شامل لوازم آرایش صورت، لوازم آرایش چشم و ابرو، لوازم آرایش لب، لوازم آرایش ناخن و لوازم آرایش مو هستند.

لوازم آرایش صورت: این دسته از لوازم آرایش به عنوان پایه ای برای شروع آرایش استفاده میشوند. انواع کرم، کردم پودر، رژگونه، پنکک، هایلایتر، کانسیلر و ضدآفتاب در این دسته قرار میگیرند.

لوازم آرایش چشم و ابرو: لوازمی که برای آرایش چشم استفاده میشوند، شامل مداد چشم، مداد ابرو، ریمل، خط چشم، صابون ابرو، ژل ابرو، فرمژه و سایه چشم هستند. برای خرید لوازم آرایش چشم، دقت کافی را داشته باشید چراکه چشم یکی از اعضای بسیار آسیب پذیر بدن است و در صورت استفاده از لوازم آرایش نامرغوب ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به چشم شما وارد شود.

لوازم آرایش لب: شاید بتوان گفت جذاب ترین نوع لوازم آرایش، ابزار آرایش لب است. چراکه شما فقط با یک رژلب میتوانید جلوه زیبا و جذابی به صورت خود بدهید و از طرف دیگر، کامل ترین آرایش هم بدون رژ ناقص است! علاوه بر رژلب، خط لب یا همان مداد لب، برق لب و رژلب مایع از جمله ابزارهای آرایش لب هستند.

لوازم آرایش ناخن: ابزارهایی که برای آرایش ناخن استفاده میشوند عبارتند از سوهان ناخن، لاک، برق ناخن و برچسب لنز ناخن. استفاده از این لوازم باعث مرتب تر شدن ناخن ها و زیباتر شدن دست های شما میشود.

لوازم آرایش مو: زیبایی مو، نقش بسیار زیادی در زیباتر شدن چهره و صورت دارد. از این رو لازم است با به کار گیری لوازم آرایش مو مانند برس، حالت دهنده، موس، بستنی مو، ماسک مو و سشوار به موهای خود رسیدگی کنید. استفاده از این ابزارها میتواند شما را از رفتن به آرایشگاه بی نیاز کند.

به یاد داشته باشید که شما علاوه بر لوازم آرایشی، به برخی محصولات مراقبتی دیگر نیز برای پاک کردن آرایش خود نیاز دارید. به عنوان مثال تونر یا دستمال مرطوب از جمله محصولاتی هستند که برای تمیز کردن صورت از آرایش استفاده میشوند و در دسته محصولات آرایشی بهداشتی قرار میگیرند.

خرید  لوازم آرایشی اصل در فروشگاه پاساژ

پک لوازم آرایشی زنانه و دخترانه یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن است. کمتر کسی پیدا می شود که از دریافت لوازم بهداشتی و آرایشی به عنوان هدیه لذت نبرد، البته لوازم آرایشی که متناسب با روحیه و سلیقه فرد دریافت کننده باشد.

بدون شک میتوان گفت پک لوازم آرایش یکی از بهترین گزینه  ها به عنوان هدیه برای خانم هاست. چراکه کمتر خانمی پیدا میشود که از کادو گرفتن لوازم آرایش خوشحال نشود. از این رو اگر قصد خرید هدیه برای یک خانم را دارید بهتر است سراغ حوزه آرایشی و بهداشتی بروید و لوازم آرایش را انتخاب کنید. برای خرید لوازم آرایش میتوانید به سایت پاساژ سر بزنید. در پاساژ میتوانید انواع لوازم آرایشی را با بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت خریداری نمایید.