آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

ریمل

ریمل از جمله لوازم آرایشی است که نمی توان آن را به هیچ وجه از یک آرایش زیبا و حتی سبک روزانه، کنار گذاشت. شما ممکن است برای داشتن یک آرایش سبک روزانه، از خط چشم کشیدن صرف نظر کنید؛ اما ریمل زدن همیشه بخش مهمی از آرایش را به خود اختصاص می دهد.

ریمل اصل

با توجه به این که ریمل به صورت مستقیم با سلامت چشم ها در ارتباط بوده و در صورتی که از ریمل تقلبی استفاده کنید، احتمال ریزش مژه ها و حتی عفونت های چشمی وجود دارد؛ توصیه می شود که برای خرید ریمل اصل نهایت دقت را به خرج داده و در این خصوص هیچ گونه سهل انگاری نداشته باشید.

انواع ریمل خوب

انواع ریمل در دو گروه بزرگ ریمل های معمولی و ریمل های ضدآب قرار می گیرند. البته چندین سال است که با ارائه محصولات بسیار قوی و با ماندگاری بالا در حوزه ریمل های معمولی، نیاز به استفاده از ریمل های ضدآب به حداقل رسیده است. با این همه اگر قصد وارد شدن به استخر یا به هر شکلی شرایط بسیار مرطوب را داشته باشید، هنوز ریمل های ضدآب برای شما گزینه هایی مناسب به حساب خواهند آمد.

از جهات کاربرد و تاثیرگذاری نیز می توان ریمل ها را به گروه های زیر با مشخصاتی که می بینید، تقسیم بندی کرد:

  • ریمل های حجم دهنده: این دسته از ریمل ها، باعث می شوند تا مژه های شما حجیم تر به نظر رسیده و از این جهت چشم ها را زیباتر نشان می دهند.
  • ریمل های پرپرشت کننده: اگر مژه های کم پشتی دارید یا اخیرا به هر علتی مژه های شما کم پشت تر از گذشته شده است، می توانید به وسیله ریمل های پرپشت کننده، قسمت های ریخته شده کم پشت مژه های خود را پوشش داده و جلوه ای زیباتر به آن ها ببخشید.
  • ریمل های کربن بلک: اگر علاقه مند به سیاهی کامل و بسیار پررنگ مژه های خود هستید، توصیه می کنیم که برای خرید ریمل چشم مناسب، به سراغ ریمل های کربن بلک بروید.
  • ریمل های بلندکننده: ریمل های بلندکننده نیز خاصیت بلندتر نشان داده مژه ها را داشته و برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند، گزینه هایی بسیار عالی و کارآمد محسوب می شوند.

خرید ریمل اصل از فروشگاه پاساژ

برای خرید ریمل اصل از فروشگاه اینترنتی پاساژ، می توانید پیش از هر چیزی ریمل ها با خصوصیات مورد نظر خود را برگزیده و از میان آن ها محصولاتی که بهترین تناسب با نیازهای آرایشی شما را دارند، انتخاب کنید. بدیهی است که در نهایت از میان محصولات دارای تشابهات خصوصیتی، ریمل هایی که قیمت مناسب تری نسبت به بودجه شما داشته باشند، برای خرید مناسب خواهند بود.