آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کرم پودر

کرم پودر از اصلی ترین محصولات و لوازم آرایشی به حساب می آید که حتما باید از برندهای اصل و مرغوب تهیه شود. در واقع اگر شما برای خرید کرم پودر به این نکات توجه نداشته باشید، احتمالا پوست خود را در ریسک آسیب بالایی قرار خواهید داد. در فروشگاه اینترنتی پاساژ، انواع کرم پودر اصل عرضه شده اند و می توانید به راحتی از میان مدل های مختلف آن ها، بهترین محصول را خریداری کنید.

انواع مدل کرم پودر

بهترین کرم پودر را می توان در مدل های زیر تعریف کرد:

  • کرم پودر مناسب پوست خشک
  • کرم پودر مناسب پوست چرب
  • کرم پودر پوست های معمولی

با شناخت جنس و نوع پوست خود، می توانید بهترین محصول از میان این انواع مختلف لوازم آرایشی پوستی را انتخاب کنید. بدیهی است که برای پوست های چرب، استفاده از کرم پودرهایی که خود دارای چربی هستند، مناسب نخواهد بود. همین طور آن عده از افرادی که پوستی خشک دارند؛ برای زیباتر شدن آرایش و همین طور آسیب نرسیدن به پوست، باید از محصولات آرایشی مخصوص پوست های خشک استفاده کنند.

انواع کرم پودر اصل

انواع کرم پودر اصل همان طور که اشاره کردیم شامل کرم پودرهای دارای چربی و فاقد چربی بوده و همین طور به لحاظ میزان و درجه پوشش دهی، تفاوت هایی با هم دارند. به این شکل در صورتی که پوست شما دارای مشکلات زیادی باشد، باید از محصولات آرایشی دارای قدرت پوشش دهی به مراتب بالاتری استفاده کنید.

خرید بهترین کرم پودر از فروشگاه پاساژ

در فروشگاه پاساژ، می توانید ضمن دنبال کردن محصولات مختلف، قیمت کرم پودر از برندهای متفاوت را با هم مقایسه کرده و در نهایت بهترین خرید با در نظر گرفتن رنگ، جنس، برند و نوع محصول را تجربه کنید. در فروشگاه ای پاساژ، بهترین محصولات آرایشی از برندهای معتبر با قیمت عالی عرضه شده اند.