آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

پد و پنبه آرایشی

همان اندازه که انتخاب محصولات و لوازم آرایشی باید با دقت انجام پذیرد، لازم است که در خرید پد و پنبه آرایشی نیز توجه کافی داشته باشید. پد آرایش برای استفاده صحیح از محصولات آرایشی به ویژه کرم پودر، پنکک و مانند آن ها، لازم خواهد بود. همین طور شما از نوع دیگری از این محصولات پون پد آرایش پاک کن، برای پاک کردن آرایش صورت خود استفاده خواهید کرد. به همین شکل پنبه آرایشی، برای پاک کردن آرایش به وسیله شیر پاک کن یا تونرهای پاکسازی پوست، مورد کاربرد قرار می گیرد.

پد آرایش پاک کن

پد آرایشی پاک کننده ممکن است به صورت ساده یا آغشته به مواد پاکسازی صورت، عرضه شده باشد. به این شکل شما در انتخاب آزاد خواهید بود تا پد آرایش ساده یا دارای مواد پاک کننده را خریداری کنید. این پدها، برای پاکسازی پوست از مواد آرایشی به بهترین شکل عمل کرده و به خوبی تمام منافذ پوست را پاکسازی می کنند.

به همین ترتیب می توانید از پنبه های آرایشی استفاده کرده و با آغشته ساختن آن ها به شیر پاک کن، میسلار واتر و سایر پاک کننده های آرایشی و آلودگی های پوستی، پاکسازی پوست خود را به بهترین شکل انجام دهید.

انواع پد آرایش پاک کن

انواع پد آرایش پاک کن شامل موارد زیر می شود:

  • پد آرایش پاک کن ساده
  • پد آرایش پاک کن آغشته به مواد پاک کننده
  • پد آرایش پاک کن ضدحساسیت

خرید پد آرایش از فروشگاه پاساژ

اگر تصمیم دارید با خرید بهترین پد و پنبه آرایشی، زمینه پاکسازی پوست خود از مواد آرایشی سنگین و آلودگی های معمولی روزمره را به بهترین شکل فراهم سازید؛ توصیه می کنیم که با دقت کافی در میان محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پاساژ، بهترین پد یا پنبه آرایشی را انتخاب و تهیه نمایید. به این ترتیب، هر شب پیش از خواب، صورت خود را به خوبی از محصولات آرایشی و آلودگی ها، پاک کرده و اجازه دهید تا پوست به خوبی تنفس کند. به این ترتیب صبح روز بعد، پوستی درخشان و شفاف خواهید داشت و نشاط طبیعی پوست شما حفظ می شود.