آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کانسیلر

یکی از محصولات آرایشی مناسب برای زیرسازی پوست را باید کانسیلرها بدانیم که می توان از طریق آن ها عیوب پوستی را به خوبی پوشش داده و سپس آرایشی بی نقص و تمیز داشت. دقت داشته باشید که کیفیت کانسیلر در پیاده سازی مراحل بعدی آرایش بسیار موثر بوده و در صورتی که از کانسیلر نامرغوب استفاده کنید، لایه های بعدی آرایش شما نیز به اندازه کافی، مناسب به نظر نخواهند رسید.

انواع کانسیلر

انواع کانسیلر شامل کانسیلرهای تکی، پالتی، قلمویی، ماتیکی و ... هستند. همین طور شما می توانید از پالت هایی شامل رنگ خهای زرد، بنفش، سبز و نارنجی استفاده کرده و برای خنثی کردن لک های پوستی، خال و ... از این رنگ های مختلف و خاص کانسیلرها، کمک بگیرید. به طور نمونه معمولا برای از بین بردن و محو کردن حلقه های تیره دور چشم ها، از کانسیلرهای به رنگ نارنجی استفاده  می شود. به کار بردن این رنگ کانسیلرها، می تواند تیرگی های دور چشم را کاهش داده و با به کار بردن حرفه ای آن ها، دور چشم ها کاملا صاف و یکدست به نظر برسند.

از جمله برندهای مشهور می توان به پریم، کالیستا، میستار، دبورا، میبلین، شون، گلدن رز، مای، این لی، فلورمار، یو تری اف، نوت و ... در این گروه سبد کالایی اشاره کرد.

خرید کانسیلر از فروشگاه پاساژ

به جرات می توان گفت که برای داشتن یک آرایش حرفه ای و بی نقص، به استفاده از کانسیلرهای روشن یا رنگی مرغوب نیاز خواهید داشت. در فروشگاه اینترنتی پاساژ، انواع کانسیلر از برندهای مرغوب ارائه شده اند و شما می توانید با دنبال کردن قیمت کانسیلر در مدل های مختلف و همین طور مشاهده مشخصات آن ها، بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید. تجربه خرید ای فروشگاه ای پاساژ، در زمینه تمامی محصولات از جمله خرید کانسیلرهای باکیفیت و با قیمت مناسب، تجربه ای عالی و منحصر به فرد خواهد بود.