آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

رژ گونه

رژگونه معمولا از ارزان ترین محصولات آرایشی پوست به شمار می آید که اتفاقا تنوع محصول بالایی نیز دارد. شما ممکن است علاقه مند به خرید رژ گونه های تکی یا پالت های رژگونه باشید. با خرید پالت های رژگونه، می توانید با یک بار خرید، چندین رنگ رژگونه مختلف را در اختیار داشته و سبک های مختلف آرایشی را دنبال کنید.

برندهای مشهور و معروفی چون کالیستا، مای، این لی، میستار، شون، فلورمار، گلدن رز، نوت، لی لی نایت، میبلین، آنیکا، دبورا، کاپریس، دوسه، گارنیه و ... بهترین محصولات در این سبد کالایی را عرضه کرده اند.

انواع رژگونه

انواع رژگونه شامل مدل های زیر می شود که هر یک کارایی و زیبایی خاص خود را داشته و البته سبک آرایشی شما را نیز تحت تاثیر خود قرار خواهند داد:

  • مات: این نوع رژگونه برای آرایش های مات، کارایی دارد.
  • براق: در صورتی که به سبک آرایشی شاین و براق علاقه مند هستید، رژگونه های براق برای شما مناسب خواهند بود.
  • پالتی: رژگونه های پالتی، برای داشتن سبک های آرایشی متفاوت و متنوع، مناسب هستند.
  • استیکی: استفاده از رژگونه های استیکی به مراتب راحت تر از رژگونه های پودری است.
  • ترکیبی: اگر می خواهید سبک آرایشی حرفه ای را داشته باشید، رژگونه های ترکیبی، بهترین انتخاب شما خواهند بود.

خرید رژگونه از فروشگاه پاساژ

اگر تصمیم به خرید یک رژگونه باکیفیت از برندی مشهور و معتبر دارید، می توانید با دنبال کردن محصولات این سبد کالایی در فروشگاه اینترنتی پاساژ، رژگونه از رنگ مورد نظر خود را در مدل های تکی یا پالت هایی با طیف مشابه انتخاب و تهیه کنید. به یاد داشته باشید که کیفیت رژگونه برای حفظ سلامت پوست، از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که نسبت به کیفیت محصول دقت کافی نداشته باشید، ریسک آسیب رسیدن به پوست خود را پذیرفته اید.