آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لوازم تحریر

لوازم تحریر از جمله ملزوماتی هستند که در مدرسه، دانشگاه، خانه و محیط کار استفاده میشوند و بسته به نیاز افراد تنوع بسیار بالایی دارند. از استامپ و لوازم نقاشی و دفتر و دفترچه یادداشت و برچسب و تمبر گرفته تا کاغذ و جامدادی و ماژیک و قلمو و قلم خوشنویسی و رنگ روغن و خودکار همگی از جمله کاربردی ترین لوازم تحریر به شمار می‌آیند.
لوازم نقاشی
تنوع رشته های نقاشی باعث به وجود آمدن لوازم مختلفی برای نقاشی شده است. از انواع قلمو رنگ های اکریلیک، گواش، مداد رنگی، مداد شمعی، رنگ انگشتی و تخته شاسی گرفته تا پاستل و بوم و جعبه رنگ و پالت رنگ همگی لوازم نقاشی به شمار می آیند.
دفتر و دفترچه
از جمله کاربردی ترین اقلام لوازم تحریر که هم در دوره تحصیل به کار می آیند و هم پس از فراغت از تحصیل. انواع دفتر یادداشت دست ساز، دفتر یادداشت فانتزی، دفتر یادداشت سیمی، دفترچه یادداشت کلاسوری، دفتر مشق، دفتر خاطرات، دفتر سیمی، کلاسور، کلیر بوک، دفتر نقاشی و دفتر چسبی پر فروش ترین مدل های دفتر و دفترچه در بازار هستند.
در پاساژ میتوانید انواع لوازم تحریر از لوازم مورد نیاز برای مدرسه، لوازم خطاطی و نقاشی و کاغذ و جامدادی و خودکار در برندهای مختلف را ببینید و کالای مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید.