آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

جلیقه رسمی زنانه

این لباس محبوب را حتما میشناسید. لباسی بدون آستین که معمولا روی لباس های آستین دار دیگر پوشیده میشود. هرچند جلیقه ها با جنس های مختلف، در همه ایام سال کاربرد دارند اما پاساژ استفاده از آن را به خصوص در این روزها که هوا رو به سردی میرود توصیه میکند.

جلیقه های بافت، چرم، آستردار، و یا انواع دیگر جلیقه های پاییزی و زمستانی سینه و پهلوهای شما را گرم نگه میدارد، دیرتر سرما میخورید، فضای شش هایتان گرم میشود و تازه خوش پوش تر هم به نظر میرسید.

جلیقه های زمستانی لباس های بسیار خوبی برای ایجاد انواع ست ها در ترکیب با پیراهن های پشمی یا بافت های آستین بلند لطیف هستند. در تیپ و استایل همیشگیتان تنوع ایجاد میکنند و به شما امکان میدهند از ترکیب رنگ های متفاوت در پوشش خود استفاده کنید.

به طور تاریخی جلیقه در کشورها و فرهنگ های بسیاری نخست لباس مردان بوده است. اما امروزه در سرتاسر جهان زنان نیز از جلیقه استفاده می‌کنند.

حتی برخی از اقوام و مناطق مثلا کردها یا افغان‌ها یا اقوام شمالی ایران در لباس‌های بومی خود از جلیقه به عنوان بخشی از پوشش رسمی زنان برای جشن ها و میهمانی ها و مراسم آیینی خود استفاده می‌کنند.

جلیقه زنانه با چه لباس‌هایی ست می‌شود؟

در حالی که مردان جلیقه را بیشتر در پوشش‌های رسمی و با کت و شلوار استفاده می‌کنند، برای زنان ست های متفاوتی با جلیقه رایج است که محبوب‌ترین آن‌ها در پاساژ اینهاست:

  • ست جلیقه و شلوار زنانه
  • ست جلیقه زنانه مجلسی و دامن
  • ست جلیقه و شومیز زنانه

خرید اینترنتی جلیقه زنانه

پاساژ به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک زنان، دسته‌ای تحت عنوان جلیقه رسمی زنانه در سایت خود دارد که در آن به ارائه انواع جلیقه های مجلسی، رسمی، شیک و کاربردی مناسب بانوان می‌پردازد.

شما می‌توانید از طریق سایت و همین‌طور اپلیکیشن پاساژ اقدام به مشاهده و خرید جلیقه زنانه کنید.

محصولات دسته جلیقه رسمی زنانه در سایت پاساژ برای موقعیت‌های متفاوت اجتماعی مثل کار، خرید، و مهمانی کاربرد دارند. در زیر بخشی از مهم‌ترین کاربردهای جلیقه رسمی زنانه را مرور میکنیم:

  1. نخستین کاربرد این نوع پوشاک پوشاندن ایرادات بدنی است.

برای مثال اگر با پوشیدن یک بافت تنگ نمای خوبی در قسمت بالاتنه تان حاصل می‌شود اما دوست دارید شکم و پهلوهای خود را بپوشانید، جلیقه رسمی زنانه، به خصوص مدل‌های راسته، بهترین آکساسوار برای این کار هستند.

  1. زیباتر کردن و جلوه بخشیدن به لباس‌های زیرین جلیقه، کاربرد مهم دیگر جلیقه است که می‌تواند نما و نمود لباس را شیک و مجلل کند.

برای مثال خرید انواع جلیقه زنانه مجلسی از جنس حریر، ساتن و ابریشم برای پیراهن‌های ساده مجلسی به عنوان نوعی زیور عمل کرده و نمای ظاهری لباس را به طور چشمگیری بهتر می‌کنند.

  1. جلیقه به عنوان لباس رو به گرم نگه داشتن سینه و پهلوهای شما کمک شایانی می‌کند.

انواع جلیقه‌های کشمیر، فوترترک، مخمل، مخمل سوئیت، فاستونی و جلیقه چرم که در پاساژ به فروش می‌رسد برای فصول سرد سال بسیار کاربردی هستند.

  1. جلیقه‌های آسان‌پوش، راسته، و پرجیب با جیب‌های بزرگ نیز وجود دارند که گاهی به عنوان جلیقه خبرنگاری زنانه به فروش می‌رسند.

این جلیقه‌ها در هنگام سفر و کمپیگ به دلیل تعداد بالای جیب‌ها و راحتی آن‌ها در تن بسیار مناسبند.