آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

شلوار راسته زنانه

وقتی به صنعت مد و پوشاک به خصوص در دسته شلوارها نگاه می کنیم، می بینیم که شلوار راسته زنانه همیشه و همواره جزو پر طرفدارترین انواع شلوار زنانه به شمار می آمده اند. چه آن هنگام که شلوارهای گشاد و کابویی حرف اول را در مد و پوشش زنانه می زد و چه آن سال هایی که شلوارهای لگ و اصطلاحا لوله تفنگی، در جایگاه نخست مد روز قرار داشت، این شلوارهای راسته زنانه بودند که همواره علاقه مندان خاص خود را داشته و هیچ گاه سبک آن ها قدیمی نشده است.

نکات مهم هنگام خرید شلوار راسته زنانه

اگر شما هم قصد خرید یک شلوار راسته زنانه شیک را دارید بایستی به چند نکته در حین خرید توجه نمایید:

قد شلوار

یکی از مهم ترین نکاتی که در حین خرید شلوار راسته زنانه باید مورد توجه تان قرار گیرد، قد شلوار است. این نوع از شلوارها به واسطه برش ساده ای که دارند اگر نسبت به قد افراد کوتاه تر و یا بلندتر باشند، ظاهر و جلوه ی نامناسبی پیدا می کنند. بنابراین پیشنهاد می کنیم که اگر شلوار راسته ای که خریداری کرده اید برایتان کمی بلند است، حتما در اولین فرصت کوتاهی قد آن را به یک خیاط ماهر بسپارید. توجه به این نکته ضروری است که بهترین معیار برای انتخاب قد استاندارد شلوار راسته زنانه، مماس بودن انتهای پاچه ی شلوار با رویه ی کفش است.

رنگ شلوار

از آنجایی که خرید شلوار راسته زنانه معمولا برای مصارف روزمره صورت می گیرد، توصیه می شود که رنگ شلوار را از بین رنگ های تیره و یا نسبتا تیره انتخاب نمایید. درست است که شلوار راسته زنانه معمولا در رنگ های متنوعی عرضه می شود اما خوب است که بدانید، رنگ های تیره معمولا پرکاربردتر هستند.با این حال اگر قصد خرید شلوار راسته زنانه مشکی را دارید، بایستی از ثبات رنگ آن اطمینان حاصل کنید.

چراکه اگر این نوع از شلوارها در اثر شستشو دچار رنگ دهی شوند، به سرعت کیفیت و آراستگی ظاهری خود را از دست داده و دیگر نمی توان به راحتی آن را مورد استفاده قرار داد. شلوار راسته زنانه با رنگ های روشن، بیشتر در مورد شلوارهای پارچه ای و نازک کاربرد داشته و گزینه مناسبی برای شرکت در میهمانی ها و محافل رسمی و دوستانه می باشد.

جنس شلوار

یکی از کلیدی ترین نکاتی که در حین خرید شلوار راسته زنانه بایستی به آن توجه نمایید، جنس شلوار است. شلوار راسته زنانه در انواع جین، کرپ، کتان و ... تولید و در بازار عرضه می شود. در این بین نمی توان گفت که کدام جنس کیفیت و ماندگاری بهتری دارند. چرا که تجربه ثابت کرده است که بسیاری از شلوارهای راسته زنانه از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار بوده و حتی تا چند سال مورد استفاده خریدار قرار می گیرد.اما عامل تعیین کننده در انتخاب جنس شلوار راسته زنانه ، نوع کارایی آن و همچنین سبک پوشش افراد است.

برای کسانی که طرفدار سبک اسپرت و یا تینیجر هستند، شلوار راسته زنانه جین احتمالا گزینه مناسب تری است.شلوار راسته زنان کتان، انتخابی ایده ال برای حضور در محل کار و یا محیط های اداری است. اما شلوار راسته زنانه با جنس کرپ بی تردید بهترین انتخاب برای ظاهر شدن در میهمانی های رسمی و خودمانی به شمار می رود. شما با خرید یک شلوار راسته زنانه ، می توانید آن را با طیف وسیعی از شومیزها و مانتوها ست کرده و همواره در میهمانی ها آراسته ظاهر شوید.

فاق شلوار

شاید باورتان نشود اما یکی از دلایلی که برخی از شلوارها را به لباس هایی راحت و دلچسب و همیشگی تبدیل می کند، اندازه استاندارد فاق آن هاست.زمانی که برای خرید یک شلوار راسته زنانه شیک به بازار مراجعه می کنید، حتما با انواع مختلف فاق ها و کمرهای شلوار مواجه می شوید. درست است که برخی فاق های بلند و یا کمرهای گنی و یا حتی فاق های کوتاه ممکن است در نگاه اول به نظرتان جذاب بیاید، اما بایستی اطمینان حاصل کنید که این نوع فاق ها در استفاده ی مداوم از این شلوار، برایتان آزار دهنده نخواهد بود.معمولا فاق های با اندازه استاندارد، می توانند راحتی شما را در حین استفاده از شلوار، در طولانی مدت تضمین کنند. بنابراین حتما در حین خرید به این نکته هم توجه نمایید.