آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

گن زنانه

همیشه لازم نیست که افراد دارای اضافه وزن، به دنبال گن لاغری زنانه باشند، بلکه انواع گن زنانه برای زیباتر جای گرفتن لباس ها بر اندام کارایی خواهند داشت. از این روی با توجه به ساختار و ترکیب انواع گن های زنانه، شورت گن دار و ...، می توان بهترین آن ها را برای کارایی های مختلف، مورد استفاده قرار داد.

در فروشگاه ای پاساژ، مدل های مختلف گن های زنانه، برای لاغری یا شکیل تر به نظر رسیدن لباس های مجلسی، مانتو و... ارائه شده اند و شما می توانید با توجه به نیازی که برای استفاده از گن های مختلف دارید، نمونه های مناسب خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

انواع گن زنانه

انواع گن زنانه شامل موارد زیر می شود:

  • گن شورتی: گن های شورتی دارای به شکل شورت های بدون پا بوده و ممکن است تا بخش شکم بالا آمده یا حتی دارای سوتین باشند.
  • گن پادار: گن های پادار، در مقابل گن های شورتی قرار دارند و به شکل یک شلوارک کوتاه به نظر می رسند. این گن ها برای افرادی که می خواهند ران های خود را نیز باریک تر نشان داده یا از حجم آن ها بکاهند، کارایی دارند.
  • گن سوتین دار: گن سوتین دار، علاوه بر آن که موجب کاهش سایز در بخش شکم و پهلوها می شود، دارای سوتین بوده و فرد را از پوشیدن جداگانه سوتین بی نیاز می کند. البته انتخاب از میان این مدل گن ها تا حدود زیادی سخت تر بوده و باید برای متناسب بودن سوتین آن ها نیز دقت نظر داشته باشید.
  • گن سرتاسری: گن های سرتاسری، پرطرفدارترین مدل های گن زنانه هستند و با پوشیدن آن ها، به صورت سراسری اندام شما کاهش سایز خواهد داشت. با پوشیدن این مدل گن ها، لباس با زیبایی بیشتری روی اندام قرار خواهد گرفت.
  • گن لاغری زنانه: در صورتی که هدف شما از پوشیدن گن، لاغری موثر باشد؛ می توانید با انتخاب از میان مدل های گن لاغری، نوعی از این پوشاک زیر را انتخاب کنید که ضمن باریک تر نشان دادن اندام به صورت موقت، به طور کلی نیز تاثیر قابل توجهی بر کاهش وزن داشته باشد.

خرید گن لاغری از فروشگاه پاساژ

برای خرید گن لاغری از فروشگاه پاساژ، توصیه می کنیم که ابتدا میان مدل های مختلف به خوبی جستجو داشته و بهترین گن متناسب با نیاز و اندام خود را خریداری کنید. قیمت گن زنانه در ای پاساژ، نسبت به قیمت های موجود در بازار، بسیار مناسب قرار داده شده است.