آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لباس خواب ساتن

صنعت لباس از قرن های گذشته تا به امروز، همواره طرفداران و هواداران زیادی داشته است. لباس ها در جنس ها و طرح های گوناگون، برای مصارف و محافل مختلف همیشه توانسته اند نظر علاقه مندان به این صنعت را جلب نمایند. خوب است که بدانید یکی از پر سر و صداترین شاخه های صنعت لباس، به لباس خواب تعلق دارد. لباس خواب های زنانه و مردانه در هرکجای دنیا، هواداران خود را داشته و با مصارف همیشگی شان می توان آن ها را جزو یکی از پر مصرف ترین انواع لباس به شمار آورد. در این میان لباس خواب ساتن بیش از هر نوع دیگری از لباس خواب، طرفدار دارد.

چرا خرید لباس خواب ساتن پرطرفدار است؟

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که اولین دلیلی که این نوع از لباس خواب ها را به گزینه ای مناسب برای خریداران لباس خواب تبدیل کرده است، راحتی بیش از حد و لطافت ستودنی آن هاست. پارچه های ساتن همیشه جزو لوکس ترین انواع پارچه شناخته شده و بسته به نوع الیافشان در دسته بندی های معمولی تا مرغوب قرار می گیرند.

اما گذشته از این که لباس خواب ساتن تان از نوع معمولی است یا مرغوب، بایستی بگوییم که بی تردید یکی از راحت ترین انواع لباس خواب های موجود در بازار است. پارچه های ساتن مانع از تعریق زیاد بدن انسان شده و در حین خواب حس مطلوبی را به فرد منتقل می کند. در ادامه شما را با انواع لباس خواب ساتن آشنا می کنیم.

انواع لباس خواب ساتن

اگر شما هم قصد خرید لباس خواب ساتن را دارید، خوب است که بدانید این نوع از لباس خواب ها انواع متنوعی دارند که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم.

لباس خواب ساتن شومیز و شلوار

شاید بتوانیم به اطمینان بگوییم که این نوع از لباس خواب ساتن ، پر طرفدارترین نوع آن در بازار است. هم خانم ها و هم آقایان برای این که بتوانند در طی شب خواب راحت تری داشته باشند، از این شومیز و شلوارهای آزاد و خنک استفاده می کنند. طرح ها و رنگ های این لباس خواب ها به حدی متنوع است که می توانید متناسب با سلیقه ی خود هر یک از انواع ساده و یا طرحدار آن را انتخاب نمایید.

اما به عنوان یک توصیه کلی پیشنهاد می کنیم که لباس خوابتان را از میان رنگ های روشن و خنثی انتخاب نمایید. چرا که این رنگ ها حس بیشتری از آرامش را به ذهن شما متبادر کرده و باعث رهایی شما از انواع استرس ها پیش از خواب می شود.

لباس خواب ساتن کوتاه

این نوع از لباس خواب های ساتن که تنها برای بانوان کاربرد دارد، از نوع پیراهن بوده و گزینه ای بسیار مناسب برای فصل های گرم سال و همچنین ایام بارداری به شمار می آید. آزاد بودن این پیراهن ها باعث می شود که بتوانید در حین خواب با حس آرامش بی نظیری، خستگی ها را از خود دور کنید. در حین خرید این نوع از لباس خواب ها حتما به جنس نوارهای دوخته شده در حاشیه های لباس دقت نمایید تا از کیفیت و استحکام کافی در برابر شستشو برخوردار باشد.

لباس خواب ساتن بلند

اگر شما هم از آن دسته بانوانی هستید که به لباس خواب های ساتنی از نوع پیراهن علاقه مندید، می توانید نوع بلند آن را هم انتخاب نمایید. این نوع از لباس خواب ها هم در نوع خود طرفداران بسیار زیادی داشته و برای همه فصل های سال قابل استفاده می باشد. در انتخاب این نوع از لباس خواب ها به آزاد بودن لباس و همچنین ضخامت پارچه ی آن توجه داشته باشید. پیراهن های بلندی که ضخامت پارچه آن ها نسبتا زیاد است، معمولا گزینه مناسبی برای خواب و استراحت به شمار نمی آیند.