آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

انگشتر زنانه

انگشتر زنانه از جمله زیورآلاتی است که در دو گروه صرفا زینتی و نشان ازدواج و تعهد، به کار گرفته می شود. انگشترهای زنانه در مدل های ساده یا نگین دار عرضه شده و بسته به همین مشخصات نیز قیمت انگشتر زنانه، متفاوت خواهد بود. در صورتی که به سراغ مدل های نگین دار بروید، باید خود را برای پرداخت مبالغ به مراتب بیشتری آماده سازید؛ به ویژه اگر نگین های به کار رفته در انگشتر مورد نظر شما، اصل و گران قیمت باشند.

در میان مدل های بدلی انگشترهای زنانه، نیز می توانید نمونه های فوق العاده ای را پیدا کنید که ضمن داشتن زیبایی و جلوه لازم، به هیچ وجه تفاوتی با مدل اصل خود ندارند. از جهاتی به دست کردن این انگشترها، نیز راحت تر بوده و کمتر نگران گم کردن آن ها و ضرر مالی بابت اصل بودن را خواهید داشت.

برای خرید یک انگشتر زنانه مناسب، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • اصل یا بدلی بودن انگشتر
  • نگین دار یا بدون نگین بودن
  • طراحی ساده یا پرزرق و برق
  • برجسته یا تخت بودن

به طور مثال ممکن است خرید یک انگشتر تاج دار، برای شما در مناسبت های روزمره آزاردهنده باشد. معمولا این مدل انگشترها، به لباس، روسری، شال و ... گیر داشته و موجب در رفتن و نخ کش شدن پارچه می شوند. از این روی استفاده از انگشترهای تاج دار، مشکلات خاص خود را خواهد داشت. همین طور انگشترهای نگین دار، پیوسته در ریسک افتادن نگین ها قرار داشته و در صورتی که از نگین های اصل در ترکیب انگشتر استفاده شده باشد، ماجرا کمی پیچیده تر خواهد شد.

خرید انگشتر زنانه از فروشگاه پاساژ

قیمت انگشتر زنانه را در فروشگاه ای پاساژ، با بهترین نرخ دنبال خواهید کرد. همین طور این شانس برای شما ایجاد شده است که با دسترسی به مدل های مختلف و بسیار متنوع، بتوانید در رده های قیمتی مختلف، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.