آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

دامن بارداری

یکی از نگرانی هایی که مادران در دوران بارداری با آن درگیر هستند، انتخاب لباس مناسب و راحت است. این زمان به طور معمول از ماه چهارم بارداری که شکم جلو می آید، شروع می شود و نیاز به لباس های مخصوص دارد. انتخاب لباس مناسب در حفظ سلامت شما و جنین تان نیز بسیار مهم است.

دامن برای استفاده در این دوران یک گزینه مناسب است. این دامن ها متناسب با اندازه شکم انتخاب می‌شوند. با استفاده از این دامن شما می توانید سایر لباس هایی مانند تیشرت‌ های قبل از دوران حاملگی را در زمان بارداری استفاده کنید.

 

ویژگی های خاص دامن بارداری

قسمت کمر دامن باید دکمه یا هر گونه زیورآلات اضافی سنگین را نداشته باشد و برای راحتی بیشتر یک کش بر روی آن کافی است. کش موجود بر روی دامن نیز نباید سفت باشد تا جنین در داخل شکم اذیت نشود.

بهتر است دامن تا روی زانو و مقداری پایین تر از آن باشد تا با بزرگ شدن شکم لبه های آن به تدریج بالاتر می رود و کوتاه ‌تر می شود. همچنین رنگ دامن نیز روشن باشد تا در حالات روحی شما تأثیرات مثبت بگذارد.

شما حتی می‌ توانید پس از دوران بارداری این دامن را با تاپ ‌های متنوع بپوشید. ویژگی اصلی این دامن ها فراهم کردن راحتی زیاد برای مادر و جنین است.

 

جنس دامن بارداری

جنس دامن مورد استفاده در دوران بارداری بهتر است، نخی باشد و همچنین برای بدن آلرژی زا نباشد. شرایط بدن مادر در این دوران به حد کافی حساس است و استفاده از لباس های حساسیت زا می تواند شرایط سخت تری برای او ایجاد کند.

این دامن ها جنس پارچه ابریشمی، کشمیری و... هستند. هر فرد بر اساس سلیقه خود می تواند از هر کدام این دامن ها استفاده کند و تاپ و تی شرت متناسب با آن را نیز بپوشد.

 

انواع مختلف دامن بارداری

دامن های بارداری تنوع بسیار زیادی دارند و شما می توانید بر حسب استفاده برای لباس خانگی یا بیرون یکی از آن‌ ها را انتخاب کنید.

  • دامن چین دار از جنس نخ است و به دلیل سبکی و نازکی می تواند بسیار راحت باشد. همچنین حساسیت زا نیست.
  • دامن های پلیسه برای استفاده در مجالس و مهمانی ها بسیار مناسب هستند و در ماه های آخر بارداری که سایز شکم مدام در حال تغییر است، بسیار مناسب هستند.
  • دامن دارای طرح پلنگی به دلیل تنوع رنگ و شکل گوناگون برای استفاده در دوران بارداری مناسب هستند و در تغییرات ظاهری و از بین بردن خستگی این دوران بیشترین کاربرد را دارند.

 

عوامل مهم در خرید دامن دوران بارداری

برای خرید دامن مخصوص بارداری باید به عوامل مختلفی توجه کنید. از جمله اینکه مادر و جنین بسیار راحت باشند. همچنین انتخاب دامن با کش می‌تواند در ایجاد فضای تنفسی بیشتر برای بدن اهمیت داشته باشد. سفت بودن کش می تواند از حرکت جنین جلوگیری کند و ورود جریان خون به معده را کاهش دهد.

استفاده از دامن با کش سفت نیز می تواند برای جنین خطرناک باشد. سبکی، گشادی و راحتی باید در انتخاب این لباس مورد توجه باشد. همچنین سعی کنید دامن را از جنس الیاف طبیعی تهیه کنید و از انتخاب چاپ های درشت و برجسته خودداری کنید.

 

خرید دامن بارداری از پاساژ

دوران بارداری یکی از سخت ترین شرایط بدن مادر است که باید برای سلامتی خود و جنین نکات مختلفی را در نظر بگیرد. انتخاب لباس مناسب یکی از این نکات است. دامن مخصوص بارداری برای بدن بسیار راحت و مناسب بوده و می تواند در افزایش آرامش و کاهش دردهای جسمی مادر تأثیر داشته باشد.

شما می توانید انواع این دامن را از فروشگاه های مجموعه پاساژ خریداری کنید. تنوع محصولات این مجموعه برای پاسخگویی به سلایق مختلف بسیار ایده آل است.