آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

مانتو و شلوار زنانه

خانم ها در طول تمام سال های دوران تحصیل و حتی به احتمال زیاد در طول سال های اشتغال از فرم مانتو شلوار برای لباس خود استفاده میکنند.

پوشیدن مانتو به همراه شلوارهایی از همان پارچه یکی از شناخته شده ترین استایل های رسمی زنان و دختران است. اما موقعیت های رسمی تنها جاهایی نیستند که مانتو و شلوار ست استفاده میشود.

 

مانتو شلوار زنانه غیر رسمی

این روزها از مانتو و شلوار زنانه در انواع مدل های اسپرت و عروسکی و فانتزی برای موقعیتهای غیر رسمی نیز استفاده میشود. انواع متفاوتی از مانتوهای جلو باز یا جلو بسته با شلواری از همان جنس ست میشوند.

این در حالی است که در بسیاری از ست های مانتو شلوار زنانه ممکن است پارچه شلوار و مانتو دقیقا عین هم نباشد.

بلکه طراح لباس بسته به سبک خود با در نظر گرفتن بخشی از المان های طرح پارچه مانتو و تکرار آن در طرح پارچه شلوار، یا استفاده از رنگ های متضاد یا مکمل، در پارچه مانتو و شلوار این دو تکه را با هم ست کند.

پاساژ (متنوع ترین مرکز خرید مد و پوشاک) در این صفحه مدل های مختلفی از ست مانتو و شلوار زنانه، و یا لباس های دیگری که کاربردی مشابه دارند، مثل ست شومیز و شلوار یا کت و شلوار زنانه گرد آورده که برای انواع موقعیت ها از خرید و تفریح و پیاده روی گرفته تا فضاهای کاری و آموزشی کاربرد دارند.

 

توصیه های پاساژ برای خرید مانتو و شلوار زنانه

  • اگر قصد خرید مانتو و شلوار زنانه جلوباز را دارید، حواستان به هماهنگ کردن لباس زیری مانتو با پارچه مانتو و شلوارتان باشد. در مانتوهای جلوباز لباس زیرین مانتو یکی از قطعات اصلی در تعیین رنگ بندی کلی لباس ها و استایل شماست.
  • اگر از آن نوع مانتو شلوارهای زنانه میخرید که پارچه مانتو و شلوار در آن ها یک طرح و رنگ مشابه دارد، پوشش سر خود را همرنگ با آنها انتخاب نکنید، بلکه برای شال یا روسری یا مقنعه خود از رنگ ها و طرح های متضاد مانتو و شلوار استفاده کنید.

برای مثال اگر پارچه مانتو شلوار بدون طرح با رنگی خنثی است، یک شال یا روسری طرحدار با رنگ های زنده ظاهر شما را از یکنواختی خارج می‌کند.

  • پارچه مانتو و شلوار زنانه ست باید از جنسی باشد که برای هر دو تکه راحت و مناسب است. در حالی که بعضی از پارچه های زخیم و آهاردار برای دوختن کت یا مانتو عالی هستند، شلواری از همان جنس در تن راحت نیست و خوب به نظر نمیرسد یا بالعکس.

کشسانی، جذب رطوبت بالا و لطافت ویژگی پارچه هایی است که هم برای مانتو و هم شلوار مناسب هستند.

آخرین توصیه برای خرید اقتصادی مانتو شلوار زنانه اینکه به دلیل قیمت بالای اجاره بها در پاساژها، بازار ها و سایر مراکز فیزیکی فروش، به احتمال قوی میتوانید همان مانتو مورد نظر خود را در فروشگاه های اینترنتی و مجازی با قیمتی پایین تر پیدا کنید.

پس اگر به دنبال خرید به صرفه هستید فروشگاه اینترنتی معتبر پاساژ گزینه مناسبی برای شماست. خصوصا که پاساژ با اضافه کردن امکان چانه زنی قبل از خرید اجناس، تنها مزیت خرید حضوری نسبت به خرید اینترنتی مانتو شلوار زنانه را نیز به سایت و اپلیکیشن خود افزوده است.