آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

شلوار مام استایل زنانه

شلوار مام استایل زنانه جز ترندهای سال‌ های اخیر است که محبوبیت زیادی دارد. این شلوار ابتدا در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی مورد توجه بوده؛ اما امروزه با گذشت چند دهه دوباره به دنیای مد بازگشتند.

ویژگی های خاص موجود در این شلوارها باعث شده تا طرفداران آن روز به روز افزایش پیدا کند. به دلیل محبوبیت این لباس در دنیا، امروز آشنایی با ویژگی های آن می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

 

بررسی کلی شلوار مام استایل

قد شلوار بلند است و زیپ در قسمت جلوی شلوار طراحی شده است. مام استایل از کمری با فاق بلند برخوردار است که تا بالای ناف می رسد و تمام قسمت های باسن را به طور کامل پوشش می دهد. به همین دلیل با پوشیدن لباس، باسن، بزرگ تر و صاف به نظر می رسد.

رنگ رایج مورد استفاده مام استایل زنانه در بازار، آبی روشن و یکدست است که طرفداران بیشتری دارد. این شلوار تنگ نیست و با پاها فاصله دارد که باعث راحتی آن شده است و فقط در قسمت مچ پا، مقداری تنگ می شود که به آن مدل مخروطی می گویند. کمر شلوار نیز در قسمت پشت، کش دوزی شده است.

 

ویژگی های شلوار مام استایل

مام استایل زنانه ویژگی های خاصی دارد. از جمله اینکه قد کوتاه تر از اندازه واقعی به نظر می رسد. در مدل‌های کلاسیک مام استایل زاپ وجود ندارد؛ اما در مدل های جدید برخی از مام استایل ها به صورت زاپ دار طراحی شده اند. شلوار مام استایل زنانه برای انواع ست‌ ها مناسب است.

 

مدل‌های ترند مام استایل

بیشترین مدل های مورد استفاده شلوار مام استایل شامل موارد زیر است:

  • مام استایل زنانه مشکی پر طرفدار
  • مام استایل آبی برای استفاده در تمام فصول
  • مام استایل آبی روشن
  • مام استایل اسید شویی
  • مام استایل بگی با رنگ‌ های متنوع

 

خرید شلوار مام استایل زنانه

در هنگام خرید بهتر است به ویژگی های بدنی خود توجه کنید و شلواری متناسب با سایز بدن خریداری کنید. این شلوار برای افراد چاق یک گزینه بسیار مناسب است که با پوشیدن شلوارهای تنگ راحت نیستند.

این شلوار برای انواع استایل ها قابل استفاده است. انواع مختلف تیپ های رسمی، دوستانه، روزمره، زمستانی، تابستانی و ... با شلوار جین مام استایل به راحتی ست می‌ شوند؛ بنابراین بهتر است در هنگام خرید شلوار مام استایل زنانه به رنگ شلوار تهیه شده توجه داشته باشید تا بتوانید آن را با لباس های مختلف بپوشید.

 

تهیه انواع شلوار مام استایل از پاساژ

یکی از راحت ترین و کاربردی ترین لباس های مورد استفاده روزمره، شلوار مام استایل است که برای انواع استایل ها می توان از آن استفاده کرد. ویژگی هایی مثل گشاد بودن و فاق بلند آن باعث تفاوت ظاهری آن با سایر شلوار های جین شده است.

شما می توانید برای خرید انواع شلوار مام استایل به فروشگاه اینترنتی پاساژ مراجعه کرده و از طریق فروشگاه های موجود در آن شلوار مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در این مجموعه انواع مختلف محصولات با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد و فروشگاه های متنوعی دارد.