آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

ژاکت زنانه

 

این هوا ژاکت می‌طلبد

کیست که هفته ها قبل از وزیدن اولین باد پاییزی از رسیدن فصل پاپوش‌ و ژاکت و کلاه و شال گردن ذوق نداشته باشد؟ یکی از نوستالژیک‌ ترین، قدیمی ترین و محبوب ترین لباس های ویژه پاییز، ژاکت ها هستند. در سر تا سر دنیا، و دوره های متفاوت زمانی، و انواع سبک های مد و پوشاک، همیشه و همه جا ژاکت ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند.

دسته بندی ژاکت زنانه

از آن جایی که فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک پاساژ، تا کنون بیشتر بر فروش لوازم و پوشاک زنانه تمرکز داشته است، دسته بندی ویژه‌ای برای انواع ژاکت زنانه، در جنس ها، طرح ها، رنگ ها و بافت های متنوع و جذاب پاییزی و زمستانی در نظر گرفته است.

اگر در پی خرید یک ژاکت زنانه شیک هستید که در عین حال کاربردی و با کیفیت هم باشد، این مطلب به شما در انتخابی بهتر و خریدی حرفه ای تر کمک خواهد کرد.

قیمت ژاکت زنانه

جنس نخ، کیفیت بافت و طرح و مدل ژاکت میتواند بر قیمت آن اثر بگذارد. اما مهمترین عامل تعیین کننده قیمت شیوه بافت ژاکت است. قیمت ژاکت دستبافت به طور مشخص و محسوسی بیشتر از انواع ماشین بافت آن است. ضمن اینکه ژاکت های ماشین بافت در نهایت ظاهری تمیزتر و بافتی یکدست تر دارند. تمام ژاکت های ارائه شده در پاساژ ماشین بافت هستند.

ژاکت، چه گونه از انواع دیگر لباس های گرم نظیر هودی، سوییشرت یا پلیور تمیز داده می‌شود؟

دو فاکتور بسیار ساده وجود دارد که یک لباس در صورت دارا بودن آنها در دسته ژاکت ها قرار می‌گیرد:

  1. فاکتور اول جنس ژاکت است. ژاکت ها عموما از جنس کامواهای تنیده از پشم، پنبه، کتان، کنف یا الیاف طبیعی و مصنوعی دیگری است که بتوان آن ها را به صورت رشته های نخ کاموا نساجی کرد و به هم بافت.

برای تهیه ژاکت این رشته ها را به وسیله ابزارهای دستی یا ماشینی، مثل ماشین نساجی یا میل و قلاب، به هم می بافند. بسته به این که این رشته ها را با چه شیوه ای از گره زنی به هم بافته باشند بافت نهایی ژاکت متفاوت خواهد بود. ضخامت ژاکت هم به ضخامت نخ و هم به شیوه گره زنی بستگی دارد.

  1. فاکتور اساسی دوم در دسته بندی ژاکت جلوباز بودن این لباس ها است. دو طرف ژاکت ها در مدل های مختلف آن به وسیله زیپ، دکمه، بند یا بندینک به هم وصل میشوند. در بسیاری از مدل های ژاکت زنانه جدید هم، دو طرف ژاکت تنها به وسیله کمربند یا قزن به هم وصل میشوند یا ژاکت به کلی جلو باز و بدون دکمه میباشد و شبیه روپوش یا ردا استفاده میشود.

ژاکت بیشتر برای چه کروه های سنی یا جنسی استفاده میشود؟

زنان، مردان، کودکان، بزرگسالان، دختران، پسران، پیر و جوان، از هر دسته و قشر و سن و جنسی که باشید، فرم ژاکت برای پوشش شما فرمی پسندیده و موجه خواهد بود. شاید سن و جنسیت شما در انتخاب طرح و بافت و رنگ ژاکت اثرگذار باشد. اما ژاکت مختص هیچ گروه سنی یا جنسی مشخصی نیست و پوشیدن این فرم میان همه گروه های جامعه رواج دارد.

خرید ژاکت زنانه در پاساژ

با هر سلیقه و استایلی به دنبال خرید ژاکت زنانه جدید هستید، میتوانید در همین صفحه قیمت و ویژگی های انواع ژاکت زنانه شیک، کلاه دار، بی کلاه، پشمی، کاموایی، ضخیم، نازک، مدرن و کلاسیک را مشاهده کنید، با هم مقایسه کنید، و در نهایت با انتخابی دقیق و هوشمندانه پاییز امسال را شیک تر و خوش‌ پوش تر از هر سال پشت سر بگذارید.