آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

گوشواره زنانه

گوشواره زنانه با داشتن تنوع بالایی از محصولات، یکی از زیورآلاتی است که ضمن دادن حس جذابیت به بانوان، در زیبایی چهره آن ها نیز تاثیرگذار است. به واقع با توجه به این که انواع گوشواره زنانه، با هر ترکیب و فرمی در دو سمت صورت قرار گرفته و آویخته می شوند، می توان آن ها را به عنوان یک زینت و زیور چهره قلمداد کرد.

در میان مدل های مختلف گوشواره های گوناگون، مدل های ظریف و گرد که تنها روی بخش پایینی لاله گوش قرار می گیرند، طرفداران زیادی دارند. همین طور گوشواره های آویزی پرزرق و برق که تا نزدیکی خط چانه آویخته می شوند، جلوه فوق العاده ای خواهند داشت و باید آن ها را به نوعی گوشواره های مجلسی بدانیم.

بسته به این که گوشواره را از نوع طلای اصلی (حال فارغ از این که طلای سفید یا زرد باشد) انتخاب کرده یا محصول مورد نظر شما از گروه بدلیجات باشد، قیمت گوشواره زنانه تا حدود زیادی متفاوت خواهد بود. البته با کنار گذاشتن فاکتور قیمت، می توان این روزها از میان مدل های بدلی، نمونه های بسیار جذابی را یافت که علاوه بر داشتن قیمت مناسب، کاملا شبیه به گوشواره های اصلی به چشم می آیند.

خرید گوشواره زنانه از فروشگاه پاساژ

برای خرید انواع گوشواره زنانه در مدل های کوچک و ظریف یا مدل های شاخه دار و آویز دار، می توانید در فروشگاه پاساژ، قیمت های مناسب را تجربه کرده و بهترین لذت خرید زیورآلات را داشته باشید. در ای پاساژ، این فرصت را دارید که ساعت ها در میان مدل های مختلف به گشت و گذار پرداخته و ویترین بزرگ زیورآلات را پیش چشمان خود داشته باشید. به این ترتیب به راحتی با مشاهده تصاویر واقعی محصولات و مقایسه هوشمندانه میان مشخصات و قیمت آن ها، در نهایت بهترین تصمیم گیری برای خرید را داشته و زیبایی و جذابیت یک گوشواره فریبنده را به زیبایی خود اضافه خواهید کرد.