آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

سوتین زنانه

خرید سوتین زنانه یکی از سخت ترین انواع خرید پوشاک یا پوشاک زیر خانم ها محسوب شده و اکثر اوقات پرچالش ترین آن ها به نظر می رسد. لازم است که به خوبی در خصوص سایز سوتین خود بدانید تا بتوانید مدل مناسب سوتین با قالب و سایز مناسب را خریداری کنید. با توجه به این که امکان پرو کردن سوتین ها پیش از خرید وجود ندارد، نیاز به دقت بیشتری برای خرید این محصول وجود خواهد داشت.

انواع سوتین زنانه

انواع سوتین زنانه شامل مدل های ساده، لبه کوتاه، اسفنجی، گیپور، کشی، نیم تنه و ... می شود. همین طور در بحث جنس سوتین ها نیز باید دقت زیادی به خرج دهید. سوتین هایی که دارای جنس از الیاف کاملا مصنوعی هستند، در فصل گرما آزاردهنده بوده و باعث تعریق زیادتر از حد معقول خواهند شد.

همچنین استفاده از سوتین هایی که بیش از اندازه سفت باشند، برای سلامت زنان مناسب نبوده و از سوی پزشکان رده شده اند. از این روی سعی داشته باشید که بهترین سوتین با ساختار مناسب اندام خود و همین طور راحتی لازم را خریداری کنید.

خرید سوتین زنانه از فروشگاه پاساژ

قیمت سوتین زنانه با توجه به طرح و مدل و همین طور برند تولید کننده آن تعیین می شود. اگر شما به دنبال برندهای خارجی (به ویژه برندهای ترکیه ای انواع سوتین) بروید، در قیاس با نمونه های ایرانی و تولید داخل، از رده قیمتی بالاتری برخوردار هستند. البته با توجه به استفاده روزانه از این نوع پوشاک زیر، لازم است که حتما نسبت به کیفیت دوخت و قالب آن، اطمینان خاطر داشته باشید.

در فروشگاه ای پاساژ، بهترین مدل ها و نمونه ها با قیمت مناسب و تنوع کالایی، عرضه شده اند و شما می توانید تجربه خریدی عالی و لذت بخش را از این فروشگاه اینترنتی داشته باشید.