آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کیف زنانه

بدون شک همه خانم ها هنگام بیرون رفتن از خانه وسایلی دارند که باید به همراه داشته باشند و آنها را در جایی مطمئن قرار دهند. اصلا شاید همین موضوع فلسفه به وجود آمدن کیف زنانه باشد! شاید در ظاهر کیف برای خانم ها نوعی اکسسوری به حساب بیاید، اما در واقع یک وسیله کاملاً کاربردی برای نگهداری از لوازمی است که بیرون از خانه به آنها نیاز دارید.

انتخاب کیف کاملاً سلیقه ای است و البته به کارایی که از آن انتظار دارید، بستگی دارد. به عنوان مثال کیف مناسب برای مدرسه و دانشگاه، کوله پشتی است و کیف دوشی برای محل کار یا مراسم رسمی مناسب است. برای خرید کیف زنانه توصیه میشود رنگ کیف و کفش با هم مطابقت داشته باشد، اما این موضوع یک قانون نیست!

انواع کیف زنانه

به طور کلی کیف زنانه به سه دسته اصلی تقسیم میشود: انواع کیف زنانه شامل کیف روزمره، مجلسی و کیف اسپرت میشوند.

کیف روزمره: آن دسته از کیف هایی که به صورت روزمره استفاده میشوند. به عنوان مثال کیفی برای خرید، انجام امورات بیرون از منزل و یا محل کار استفاده میشود. کیف زنانه دوشی یکی از مناسب ترین انواع کیف زنانه برای انجام کارهای روزمره است چراکه کاملاً جادار و بزرگ است و میتواند همه وسایل شما را در خود جا دهد. البته کیف دوشی زنانه لزوما برای استفاده های روزمره نیست، بلکه از مدل های اسپرت یا فانتزی آن میتوان برای شرکت در دورهمی های دوستانه استفاده کرد.

کیف مجلسی: این مدل کیف ابعاد کوچکتری دارد و برای شرکت در مراسم رسمی و جشن و مهمانی مناسب است. کیف دستی، کیف پاکتی، کیف پاسپورتی از جمله پرطرفدارترین مدل های کیف مجلسی زنانه هستند و کیف چرم زنانه از مرغوب ترین نمونه های کیف زنانه است. در طراحی کیف مجلسی از متریال چشم گیری مانند یراق یا نگین و لوازم تزئینی استفاده میشود.

کیف اسپرت: انواع کیف ورزشی، کوله یا کیف دانشگاه میتواند در حوزه کیف اسپرت قرار بگیرد. کیف اسپرت استفاده های زیادی دارد به ویژه اکثر خانم هایی که اهل ورزش هستند، حتما یک کیف اسپرت در کمد خود دارند.

خرید کیف زنانه در فروشگاه پاساژ

با وجود فروشگاه های آنلاین، به راحتی میتوانید کیف زنانه را اینترنتی خریداری کنید. کافیست به سایت فروشگاه اینترنتی پاساژ سر بزنید و کالای مورد نیاز خود را جستجو کنید.در پاساژ علاوه بر فروش کیف زنانه کالاهای دیگری نیز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش میرسد.