آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

پیراهن مردانه

برای خرید پیراهن مردانه با مدل های مختلفی روبرو خواهید بود که با توجه به استفاده خود، می توانید بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب کنید. پیراهن مردانه مجلسی، ساده، رسمی، راه راه، چهارخانه، اسپرت و ... از جمله مدل های متنوعی هستند که در این گروه کالایی جای می گیرند. شما می توانید بسته به تیپ و استایل خود و همین طور سلیقه، بهترین مدل از میان انواع پیراهن های مردانه امروزی را انتخاب کنید.

انواع پیراهن مردانه

انواع پیراهن مردانه شامل مدل های زیر می باشد:

  • پیراهن مردانه مجلسی
  • پیراهن مردانه ساده
  • پیراهن مردانه رسمی
  • پیراهن مردانه راه راه
  • پیراهن چهارخانه مردانه
  • پیراهن مردانه اسپرت

هر یک از مدل های فوق برای افراد با تیپ و استایل های مختلف، مناسب هستند و لزوما نمی توان یک مدل خاص را برای تمام آقایان درخور و متناسب دانست. با این همه به دلیل تنوع محصولات در این گروه، حتما می توانید نمونه مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید. برای خرید پیراهن مردانه، باید پیش از هر چیزی به سایز خود توجه کرده و با فیلتر کردن سایز، مدل های مناسب را در تنوع رنگ و طرح، مشاهده کنید. مدل های مجلسی دارای رده قیمتی بالاتری بوده و شما می توانید مدل های ساده یا اسپرت را با نرخ پایین تر و مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

خرید پیراهن مردانه از فروشگاه پاساژ

در فروشگاه پاساژ با تنوع بالایی از قیمت پیراهن مردانه روبرو خواهید بود و به راحتی می توانید از میان نمونه های ارزان قیمت یا گران و بسیار شیک، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. تصاویر ارائه شده برای این محصولات در فروشگاه پاساژ، کاملا واقعی و برگرفته از محصول اصلی بوده و این امکان را به شما می دهند که به راحتی مقایسه هوشمندانه ای میان مدل های مختلف داشته باشید.