آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

سویشرت و هودی مردانه

از جمله پوشاک آقایان که بیشتر برای فصول خنک و سرد سال یعنی پاییز و زمستان مناسب هستند، می توان به انواع هودی و سویشتر مردانه اشاره کرد. هودی مردانه و هودی سویشرت در مدل های بسیار متنوعی تولید و عرضه شده است و افراد با سبک و تیپ های مختلف، می توانند در این گروه محصولات پوشاک آقایان، مدل های مناسب خود را انتخاب کنند.

انواع هودی و سویشرت مردانه

انواع سویشرت و هودی مردانه با در نظر گرفتن مدل یقه، مدل آستین، کلاه، جنس پارچه، طرح پارچه و ... رده بندی می شوند. در میان مدل های اسپرت تر، نمونه هایی مناسب آقایان با سن کمتر و در مدل های رسمی تر انواع سویشرت مردانه، مدل هایی مناسب افراد با سن بالاتر را مشاهده می کنیم. به هر ترتیب در نهایت رنگ و طرح پارچه نیز تاثیر بسیار قابل توجهی در تناسب این مدل لباس ها برای مردان در سنین مختلف خواهد داشت.

جنس پارچه به کار رفته در انواع سویشرت و هودی های مردانه، معمولا از پارچه های نسبتا ضخیم بوده و در صورتی که نمی خواهید این لباس های مردانه آن قدرها گرم باشند، بهتر است به دنبال مدل هایی بروید که از پارچه های به مراتب نازک تری در دوخت آن ها استفاده شده است. با این همه این مدل لباس های مردانه، به کلی برای فصول خنک تر سال طراحی شده اند و با خرید مدل هایی که پارچه نازک تری دارند، می توانید هودی بهاری نیز به تن کنید.

خرید هودی و سویشرت مردانه از فروشگاه پاساژ

برای خرید از این گروه کالایی پوشاک آقایان، در فروشگاه پاساژ مدل های بسیار متنوعی ارائه شده است و تصاویر واقعی و توضیح محصولات به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب و خرید آنلاین هودی و سویشرت آقایان را داشته باشید.