آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

مانتو بافت

مانتو بافت یکی از شیک‌ترین و جذاب‌ترین رویه‌های پاییزی و زمستانی برای زنان است، با این وجود انتخاب طرح و بافت مناسبی که کمک کند مانتو بافت در تن شما خوش بنشیند، نیازمند رعایت نکات ریزی است که در صورت نادیده گرفتنشان مانتو بافت در تنتان یک فاجعه از مد افتاده به نظر خواهد رسید. در این نوشته قصد داریم این نکات را با هم مرور کنیم.

 

راهنمای گام به گام خرید مانتو بافت زنانه

هرچند بسیاری از مدل های مانتو بافت فری سایز هستند و به بیشتر اندام هایی که زیادی چاق یا لاغر نیستند اندازه می‌شوند اما شما باید فارغ از اینکه مانتو بافت مورد نظرتان سایبزندی شده یا فری سایز است به تناسب مدل آن با مدل اندام و هیکل خود توجه داشته باشید.

پس برای خرید مانتو بافت زنانه در اولین قدم جلوی آینه بروید و خوب خودتان را برانداز کنید، رنگ چشم، رنگ پوست، رنگ مو، وزن کلی و سایز قسمت های مختلف بدن شما در تعیین این مدل بافت مناسب شما اثر گذار است.

 1. مانتو بافت زنانه برای سایز بزرگ ها:

 • اگر با وجود اضافه وزن هنوز هم عاشق مانتو بافت هستند، حتما به جنس کاموای به کار رفته در مانتو دقت کنید. کامواهای پشمی و کرکی و پف دار ایده خوبی برای شما نیست. از بافت های نرم و بدون پرزی استفاده کنید که روی تن میخوابند و پف نمیکنند.
 • بهترین مدل یقه مانتو بافت برای شما یقه هفت و یقه های کتی با لبه های کشیده برگردان است.
 • به هیچ عنوان از مانتو بافت دکمه دار استفاده نکنید.

مانتو بافت بسیار بیش از مانتوهای پارچه ای مستعد کشیده شدن و فاصله افتادن میان دکمه ها هستند. این از نظر ظاهری اضافه وزنتان را بیشتر نشان می‌دهد. در حالی که مانتوهای بافت زیپ دار یا جلو باز باعث میشود لاغرتر به نظر برسید.

 • ممکن است بخواهید خیال خودتان را با خرید یک مانتو بافت جلوبسته پلاس سایز (سایز بزرگ) راحت کنید. اما پلیورهای اورسایز بلند برای خانم های سایزبرزگ بدترین ایده است.

این مانتوها در تن افرادی که اندامی سیبی شکل یا گلابی شکل دارند پف کرده و آن ها را چاق تر نشان میدهد.

 1. مانتو بافت زنانه برای خانم های لاغر اندام:

 • بافت های نرم و نازکی که روی تن می‌نشینند برای به رخ کشیدن تناسب اندامتان گزینه بسیار جذابی هستند، با این حال اگر می‌خواهید از لباس آزادتر استفاده کنید سراغ مانتوهای بافتی که همزمان هم بافت ظریف و لطیفی دارند و هم اورسایز هستند نروید، این باعث میشود اندامتان فروافتاده به نظر برسد.
 • برای استفاده از مانتوهای بافت اورسایز جلوبسته که این روزها مد شده اند، حتما از بافت های درشت با کامواهای ضخیم استفاده کنید که خود را نمیندازند و کمی در تن پف می‌کنند.
 • مدل های دکمه دار برای شما مناسبند اما در صورتی که مانتو بافت جلوباز شما تنگ و اندامی است، بهتر است به جای دکمه با کمربند یا زیپ بسته شود.
 1. نکات عمومی برای خرید مانتو بافت زنانه در سایزهای مختلف

 • مانتو بافت جلو بسته و اورسایز هرگز نباید زیادی بلند باشند. ماکزیمم قدی که برای این مدل ها مناسب است تا زانو یا حتی کمی بالاتر از آن است.
 • مانتو بافت قد بلند بهتر است اندامی و جلوباز باشد و نهایتا دو طرف مانتو به وسیله یک کمربند به هم بسته شوند. مدل های چپ و راستی و کلوش نیز اگر بافت ظریف و ریزی داشته باشند در قد بلند جلوه زیبایی دارند.
 • اگر کمربند در اتصالات مانتو بافت شما نقش مهمی ایفا می‌کند بهتر است جنس آن از بافت نباشد. چرا که کمربندهای بافت بر اثر کشیده شدن شکل خود را از دست می‌دهند، از ریخت می‌افتند و به بدنتان نیز فشار می‌آورند.
 • گرم بودن مانتو بافت لزوما ارتباطی با ضخامت کاموا ندارد. بلکه به تراکم بافت مورد نظر و کوچک بودن منافذ باز بین گره ها ارتباط بیشتری به میزان گرم بودن یک مانتو بافت دارد.

هر قدر بافت درشت تر باشد هوا را بیشتر از خود عبور می‌دهد و عایق حرارتی کمتری خواهد داشت.

 

قیمت مانتو بافت زنانه

قیمت مانتو بافت زنانه به عوامل مختلفی از جنس و برند مانتو گرفته تا محل فروش آن متفاوت است اما دو نکته عمومی زیر به شما کمک می‌کند خرید به صرفه تری را در این صفحه پاساژ تجربه کنید:

اولاً فروشگاه‌های مجازی منصف و معتبر نظیر پاساژ همیشه به خاطر کاهش هزینه ‌های عملیات فروش، قیمت نهایی پایین‌تری نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی مانتو بافت زنانه دارند.

دوماً مهم ترین عامل بالا بودن قیمت یک مانتو بافت، دست باف بودن آن است. مانتو بافت ماشینی علاوه بر این که قیمت به مراتب پایین تری خواهد داشت، به نسبت مانتوهای دست بافت ظاهری تمیزتر، یکدست‌ تر و بافتی منسجم ‌تر خواهند داشت.

تمامی مانتوهای بافت ارائه شده در پاساژ ماشین بافت هستند و از این نظر خرید مانتو بافت زنانه از پاساژ علاوه بر این که یک توصیه در زمینه مد و زیبایی شماست، یک توصیه اقتصادی و به نفع جیب شما نیز خواهد بود.