آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

مانتو دخترانه

اگر شما یک دختر ایرانی هستید، به احتمال زیاد همین حالا هم چندین مانتو در طرح ها و رنگ های متنوع در کمد خود دارید. اما همان طور که می­بینید در پی خرید مانتو جدیدی هستید که با انواع قبلی متفاوت باشد. پس نیازی به اثبات این نیست که مانتو متنوع ­ترین و محبوب ­ترین فرم، میان لباس های دخترانه است.

چه صفحه ای بهتر از این برای پاساژ گردی؟ پاساژ به عنوان یک هایپرمارکت مجازی مد و پوشاک این صفحه را به دادن اطلاعات و خرید مانتو دخترانه اختصاص داده است.

 

نکات مهم هنگام خرید مانتو جدید دخترانه

هرچند خرید مانتو دخترانه کاملا سلیقه ایست و هر کس معیارهای متفاوتی برای پسند و خرید دارد، اما در زیر لیستی از سوالاتی هست که به شما کمک میکند در هنگام خرید مانتو بعدی خود دقیق تر عمل کنید. کافی است قبل از خرید مانتو جدید پیش خودتان به این پرسش‌ها پاسخ دهید:

  1. چه قدر می خواهید هزینه کنید؟

مشخص کردن رنج هزینه به شما کمک می‌کنید در فروشگاه هایی که در رنج قیمتی شما نیستند وقت خود را از دست ندهید. همچنین بسیاری از گزینه ها را پیش از بررسی از ذهن خود خارج میکنید و این کمک میکنید هنگام انتخاب کمتر میان گزینه های متعدد احساس سردرگمی کنید.

  1. مانتو جدید خود را برای چه موقعیتی میخواهید؟

مانتو زیبای دخترانه در بازار فراوان است. هر مدل مانتو دخترانه ای از یک نظر زیبا و خواستنی است و ارزش خرید دارد. اما شما نمیتوانید همه مدل های موجود در بازار را بخرید تا هر زمان به یکی از آنها نیاز داشتید دم دستتان باشد.

بنابراین پیش از خرید برای موقعیتی که میخواهید مانتو را در آن استفاده کنید، هدف گذاری کنید. به جای اینکه ویترین گردی کنید و اجازه دهید مانتوهای مختلف وسوسه تان کنند، مشخص کنید که برای مثال مانتو دخترانه اسپرت می‌خواهید یا مجلسی میخواهید.

بعد از آن هنگام مشاهده مدل ها تمام آن هایی را که برای موقعیت مد نظر شما مناسب نیستند، بررسی نکرده کنار بگذارید. این تنها راهی است که بتوانید بدون سردرگمی به انتخاب قطعی برسید.

  1. آیا این مانتو به راحتی با باقی لباسهایتان ست می‌شود یا حتما باید آن را با شال و شلوار به خصوصی پوشید؟

بعضی مانتوها، به خصوص مدل های خارجی که به پوشیدن و هماهنگی شال و شلوار با مانتو دقت نشده، ممکن است به تنهایی در تن بسیار برازنده و زیبا جلوه کنند اما در ترکیب با سایر لباس هایمان خوب از آب درنیایند.

همچنین بعضی از رنگ ها و طرح ها به سختی ست می شوند و باید حتما برای آن ها شال، روسری یا شلوار مجزایی خریداری کنید که هزینه شما را بالاتر میبرد. در هنگام خرید مانتو دخترانه به مجموعه شال ها و شلوارهایی که میتوانید با آن بپوشید دقت کنید.

  1. آیا این سایز و مدل مانتو با سایز و فرم اندام شما در تناسب است؟

این که یک مانتو در تن شما خوب بنشیند اتفاقی نیست. برای اینکه برازنده و موقر به نظر برسید لازم است مدل مانتو خود را متناسب با شیپ هیکل خود انتخاب کنید. اندام های گلابی شکل، سیبی شکل یا مستطیلی نیاز به طرح و مدل دوخت های متفاوتی در مانتو دخترانه دارند.

مدل انتخابی شما باید نقایص و کمبودهای بدن شما را به خوبی بپوشاند و ویژگی‌های ممتاز اندامتان را برجسته تر کند. حتما مدل های مناسب فرم بدن خود را شناسایی کنید و متناسب با آن اقدام به خرید مانتو جدید دخترانه کنید.