آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

ماگ، لیوان و فنجان

لیوان سرامیکی یا همان ماگ نوعی لیوان از جنس سفال یا شیشه است که با روکشی از جنس سرامیک پوشیده شده است. این سبک لیوان ها برای نوشیدن مایعات به ویژه نوشیدنی های داغ مانند چای و قهوه و نسکافه استفاده میشوند. طرح های جذاب و فانتزی این ماگ ها، آنها را به یک لیوان محبوب تبدیل کرده است. به طوریکه شاید شما هم به فکر خرید ماگ افتاده باشید!

ماگ که به آن لیوان ماگ هم گفته میشود این روزها تقریبا به یک وسیله شخصی تبدیل شده است. طرح های خلاقانه آن یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف است. فارغ التحصیلی، تولد و سالگرد ازدواج، برخی از مناسبت هایی است که در آن میتوانید به یکدیگر ماگ هدیه بدهید.

 ماگ ها به لحاظ حجم، ظرفیت های مختلفی دارند. اما اکثر آنها حدودا 350 میلی لیتر گنجایش دارند. البته قیمت ماگ متناسب با طرح، جنس و گنجایش آن متفاوت است. همچنین ماگ طرح های مختلفی دارد. ماگ طرح لنز دوربین، ماگ طرح قلب، ماگ وینتج، ماگ حرارتی، ماگ یونیکورن، ماگ استارباکس، ماگ سفری، ماگ ایکیا، ماگ چینی، ماگ تبلیغاتی، ماگ جغد، ماگ جفتی، ماگ دمنوش، ماگ رنگی، ماگ سرامیکی، ماگ عروسکی، ماگ عاشقانه، ماگ هوشمند و ماگ همزن دار از جمله پرفروش ترین مدل های ماگ هستند.

خرید اینترتنی ماگ در فروشگاه پاساژ

توسعه کسب و کارهای آنلاین و گسترش فروشگاه های اینترنتی این امکان را فراهم کرده است که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید خرید خود را به صورت آنالاین انجام دهید. به عبارتی دیگر نیاز نیست مثل گذشته برای خرید هر کالا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

برای خرید اینترنتی ماگ و اطلاع از قیمت ماگ کافیست به سایت فروشگاه اینترنتی پاساژ مراجعه نمایید. در پاساژ میتوانید انواع ماگ با طرح و رنگ های مختلف را جستجو نمایید و ماگ مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت خریداری نمایید.