قوانین پاساژ

قوانین پاساژ

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی پاساژ به دقت ملاحظه فرمایید.

استفاده از خدمات ‏اپلیکیشن، وب سایت و وب اپلیکیشن پاساژ و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پاساژ است. توجه داشته باشید که خرید و فروش کالا نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پاساژ از سوی کاربر است.
استفاده از خدمات پاساژ به هر نحو بدون مطالعه و قبول کلیه قوانین پاساژ غیر مجاز است و مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از این بی اطلاعی از قوانین بر عهده فرد استفاده کننده می باشد

قوانين و مقررات پاساژ همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. . هر كاربر پاساژ  تأييد مي نمايد كه همواره صفحه قوانين و مقررات را مطالعه نموده و كليه شرايط را پذيرفته است.

همه ما در حفظ امنیت جامعه نقشی بر عهده داریم. پاساژ با ایجاد یک محیط مطمئن خرید و فروش هر چه آسان تر را برای شما عزیزان فراهم می سازد. با احترام به حقوق یکدیگر بهترین محیط خرید و فروش از طریق تلفن همراه را ایجاد کنیم. اگر شما کاربری را می شناسید که این قوانین را نقض می کند، می توانید پاساژ را با گزارش کردن کاربر و یا محصول در اینجا آگاه سازید. لطفا توجه داشته باشید که تمامی تصمیمات مبنی بر اینکه آیا کاربر یا محصول حذف شود یا خیر بر عهده پاساژ خواهد بود.
نظرات و پیشنهادات شما از اهمیت زیادی برخوردار است و ما بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما هستیم. در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی با ما در اینجا تماس بگیرید!