قوانین پاساژ

امنیت کاربران در گفتگو با فروشنده

کاربر گرامی شما در بخش گفتگوی پاساژ به صورت مستقیم با فروشنده در ارتباط هستید. بدین منظور لازم است موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 

در حفظ حریم خصوصی خود هوشیار بوده و از ارائه اطلاعات شخصی خود به طرف مقابل خودداری نمایید. به هیچ عنوان اطلاعات کارت بانکی خود را به هیچ فردی اعلام ننمایید و از ارسال کد های دریافت شده بر روی تلفن همراه خود به دیگران تحت هر عنوان خودداری نمایید. در صورت مشاهده چنین مواردی در بخش گفتگوی پاساژ حتما پشتیبانی پاساژ را مطلع نمایید.

 

توجه داشته باشید که پاساژ تنها امنیت خرید هایی را تضمین می نماید که از طریق اپ و یا وب سایت پاساژ انجام شده و پرداخت آنها به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت آنلاین پاساژ به نام شرکت پدیده نوین تجارت الکترونیک آریانا انجام شود. لذا انجام هرگونه پرداخت توسط شما به هر فردی به هر صورت حتی اگر در بخش گفتگوی پاساژ آشنا شده و شماره حساب دریافت نموده باشید تحت نظارت پاساژ نیست و پاساژ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی آن ندارد.

 

ممکن است فروشنده به شما اعلام نمایید در صورتی که پرداخت را به صورت مستقیم به خود وی انجام دهید تخفیف بیشتری به شما داده می شود. توجه داشته باشید که در صورت انجام این کار امنیت خود را به خطر انداخته اید و ممکن است پس از پرداخت مستقیم فروشنده پاسخگوی شما نباشد.

 

توجه داشته باشید که هدف پاساژ تضمین امنیت شما در خرید های آنلاین است. لذا با رعایت موارد ذکر شده ما را در این امر یاری نمایید.