23 آوریل, 2024
راهنمای خرید مانتو مجلسی

راهنمای خرید مانتو مجلسی؛ نگین دار، پولک و مروارید دوزی

مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه

خرید مانتو مجلسی همیشه از پرچالش ترین خریدهای مانتو محسوب می شود و در صورتی که بخواهید بهترین مدل مانتوی لوکس و پرزرق و برق را برای حضور در مجالس مختلف انتخاب کنید، باید پیش از آن شناخت درستی نسبت به استایل شخصی خود داشته باشید. اگر چه با نگاهی به راهنمای خرید مانتو مجلسی، تمام مانتوهایی که در این گروه جای می گیرند، به اندازه کافی جذاب به نظر می رسند؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که هر یک از این سبک مانتوها ممکن است برای یک نفر ایده آل بوده و برای شخصی با اندام و استایل دیگر، کاملا نامناسب به نظر برسند. از این روی پیش از انتخاب قطعی و خرید، توصیه می کنیم که به موارد زیر دقت داشته باشید.

جامع ترین راهنمای خرید مانتو مجلسی

برای خرید مانتو مجلسی باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

قد مانتو

راهنمای خرید مانتو مجلسی معمولا قد این مانتوها را در استاندارد مانتوهای بلند و ماکسی قرار می دهد. در واقع به نظر می رسد که مانتوهای بلند دارای جلوه و زیبایی بیشتری هستند و با پوشیدن آن ها، شخص باابهت تر و لوکس تر به نظر می رسد. البته این موضوع هرگز مانع از آن نخواهد بود که مانتوهای با قد کوتاه را نیز بتوانیم در گروه مانتوهای مجلسی قرار دهیم.

مدل آستین مانتو

مدل آستین همیشه یکی از دغدغه ها حین انتخاب و خرید مانتو به حساب می آید. اگر شما بخواهید مانتویی که به تن می کنید، کاملا لوکس و با جلوه ای بی نقص باشد، دنبال کردن مدل های آستین خاص می تواند بسیار جذاب ظاهر شود. به طور مثال آستین های کلوش یا با مچ های باریک و بخش بازوی آزاد، مدل هایی خاص هستند و می توان به این شکل استایل خاصی به وجود آورد.

مدل آستین مانتو مجلسی

جنس پارچه

جنس پارچه فاکتور بااهمیت دیگری است که در بیشتر مانتوهای سبک مجلسی به آن به شکلی خاص پرداخت شده است. در واقع به جز فاکتور طراحی، یکی دیگر از فاکتورهایی که باعث گران تر شدن نرخ مانتوهای مجلسی می شود، جنس پارچه این مانتوها است. زمانی که مانتوهای با جنس پارچه لوکس و گران قیمت را انتخاب می کنید، جلوه و سنگین بودن این پارچه ها، به صورت خود به خودی، موجب لوکس تر به نظر رسیدن مانتو شما خواهد شد.

تزئینات مانتو مجلسی

تزئینات مانتوهای مجلسی ممکن است یکی از مدل های زیر باشد:راهنمای خرید مانتو مجلسی

  • مروارید دوزی
  • پولک دوزی
  • خامه دوزی
  • گلدوزی
  • و …

رنگ مانتو

رنگ مانتوهای مجلسی معمولا تیره انتخاب می شود و به ویژه اگر این مانتوها را برای یک میهمانی شب انتخاب می کنید، رنگ تیره و به خصوص رنگ مشکی، می تواند فوق العاده تاثیرگذار باشد.

قیمت مانتو مجلسی

قیمت مانتوهای مجلسی معمولا گران تر از سایر مدل های مانتو است، اما با کمی جستجو می توانید مدل های ارزان تری را نیز در این گروه کالایی بیابید.

از کجا مانتو مجلسی بخریم؟

اگر چه چند سال پیش تنها مرجع برای خرید مانتوهای مجلسی، فروشگاه ها و مغازه های پوشاک بودند، اما این روزها شما می توانید بهترین مدل ها را از طریق فروشگاه های اینترنتی فروش مانتو تهیه کنید.

مانتو مجلسی لوکس

خرید مانتو مجلسی ارزان قیمت

به نظر می رسد که همیشه مانتوهای مجلسی دارای بالاترین نرخ در میان انواع مدل های مانتو هستند، اما اگر کمی دقت به خرج دهید، می توانید از میان مدل های ارزان قیمت که احتمالا پارچه های ارزان تری دارند، مانتوهای مجلسی با قیمت ارزان تری را خریداری کنید. حتی شما می توانید با خرید از برندهای ارزان تر و مدل های ساده تر، یک مانتو مجلسی ارزان قیمت خریداری کرده و با پرداخت هزینه ای کمتر، همان کاربرد را از آن تجربه کنید.

سخن پایانی

در بالا نکاتی را در باب راهنمای خرید مانتو مجلسی عنوان ساختیم که هر یک به نوعی به شما کمک می کنند تا با راحتی و دقت بیشتری یک مانتوی مناسب مجالس را خریداری کنید. شما چه نکات دیگری را به این موارد اضافه می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود در این خصوص را با ما و دیگر کاربران وبلاگ فروشگاه پاساژ در میان بگذارید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *