آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کیف زنانه

کیف زنانه یکی از پوشاک اصلی در استایل همه خانم هاست که معمولاً به لحاظ جنس و رنگ با کفش ست میشود. کیف زنانه بر اساس کاربرد، انواع مختلفی دارد. از جمله کیف دستی یا کیف دوشی، کیف پول، کیف پاسپورتی، کیف پول، کوله پشتی، کیف لوازم آرایش و کیف کمری.
کیف دستی زنانه
یک کیف کاربردی برای موقعیت های مختلف، از مهمانی و جشن گرفته تا اداره و محل کار، کیف دستی یا کیف دوشی را در استایل اکثر خانم ها میتوان دید.
کیف پول
این کیف همانطور که از نامش پیداست، مناسب ترین کیف برای نگهداری از پول، کارت بانکی و کارت شناسایی است. این کیف علاوه بر کاربردهایی که گفته شد، در بسیاری از موارد جنبه زیبایی دارد و یک هدیه جذاب برای خانم ها به شمار میرود.
کیف پاسپورتی
جمع و جور ترین نوع کیف برای خرید، پیاده روی و سفر همین کیف پاسپورتی است. یک کیف سبک و زیبا که فقط لوازم ضروری در آن جای میگیرد و برای افرادی که نمیخواهند وسایل زیادی با خود بردارند بسیار مناسب است.
کوله پشتی
همه ما دوران مدرسه و دانشگاه را با کوله پشتی به پایان رسانده ایم. یک کیف بسیار کاربردی با جیب های متعدد برای نگهداری از کلیه لوازم و وسایل که هم میتواند برای کودکان مناسب باشد و هم بزرگسالان. کوله پشتی لپ تاپ، کوله پشتی کوهنوردی و کوله پشتی فانتزی معروف ترین انواع کوله پشتی هستند.
در پاساژ میتوانید انواع کیف زنانه، کوله پشتی، کیف پاسپورتی و کیف آرایشی را با تنوع طرح و رنگ انتخاب کنید و با قیمت های بسیار مناسب خریداری نمائید.