آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کفش کودک

کفش کودک یکی از پوشیدنی های بسیار پر کاربرد برای بچه ها در سنین مختلف است. کفش کودک انواع مختلفی دارد از کفش ورزشی و کفش خانگی و کفش چرمی گرفته تا بوت و صندل همگی جزو دسته بندی کفش کودک به حساب می آیند.
کفش ورزشی
کفش کتانی بچگانه یا همان کفش ورزشی یکی از کاربردی ترین انواع کفش کودک است که به دلیل مدل اسپرت آن، هم نوع پسرانه دارد هم دخترانه. کتانی اسپرت، کتونی اسپورت، کفش کتونی و کفش کتانی نیم ساق و ساقدار، پرفروش ترین انواع کفش انواع کفش ورزشی بچگانه هستند.
بوت
یکی از کاربردی ترین و مناسب ترین کفش ها برای زمستان کودکان، کفش بوت است. بوت چرم، کفش ساقدار، بوت ارتشی، نیم بوت، بوت بندی و چکمه معروف ترین و پرفروش‌ترین انواع کفش زمستانی بچگانه هستند.
صندل
یکی دیگر از پرکاربردترین نوع کفش کودک، صندل است که هم مدل پسرانه دارد و هم مدل دخترانه. کفش تابستانی، صندل پسرانه، دمپایی معروف ترین مدل های پسرانه هستند و دمپایی روفرشی، صندل مهمانی و صندل تابستانی، معروف ترین انواع صندل بچگانه هستند.
در پاساژ میتوانید از انواع کفش کودک پسرانه و دخترانه را در برندهای مختلف دیدن فرمائید و کفش مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید.