آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

کفش مردانه

یکی از مهمترین پوشاک آقایان، کفش مردانه است که انواع بسیار متنوعی دارد. از کفش اسپورت و کتانی و کفش ورزشی گرفته تا کفش مجلسی و بوت و کفش طبی و صندل و دمپایی همگی جزء دسته بندی کفش های مردانه هستند.
کفش کتانی: کفش اسپورت یا همان کفش کتانی، یک کفش بسیار کاربردی و پر طرفدار است که در پای اکثر آقایان متوانید ببینید. از آنجاییکه این کفش کاربردهای فراوانی برای پیاده روی، ورزش، محل کار، مدرسه و دانشگاه دارد و تقریبا با همه لباس ها بع راحتی ست میشود، در بین آقایان از محبوبیت بالایی برخوردار است. کفش راحتی که میتوانید بدون هیچ گونه احساس ناراحتی برای ساعت های متوالی بپوشید.
کفش مجلسی: یک جفت از این نوع کفش بدون تردید در کمد همه آقایان شیک پوش وجود دارد. چراکه مراسم و مجالس رسمی، جشن و مهمانی های خانوادگی و جلسات اداری مهم نیازمند استایل رسمی است که با کفش مجلسی تکمیل میشود. کالج، کفش بندی، کفش بدون بند و کفش چرم در بین کفش مجلسی آقایان پرفروش ترین و پر طرفدارترین نوع کفش مجلسی است.
بوت مردانه: بوت، نیم بوت و چکمه مردانه مناسب ترین کفش برای فصل های سرد سال است که پای شما را در برابر سرما محافظت میکند و در صورت بارش برف و باران، از نفوذ آب به داخل کفش جلوگیری می نماید. بوت چرم، نیم بوت چرم، کفش کوهنوردی، نیم ساق و پوتین همگی از جمله کفش های زمستانی مردانه هستند.
کفش طبی: اگر به سلامتی پای خود اهمیت میدهید و حفظ ارگونومی بدن برایتان اولویت دارد، باید در کنار زیبایی به استاندارد بودن کفش نیز توجه کنید. در این صورت پوشیدن کفش طبی برای شما جایگاه ویژه ای دارد.
اگرچه کفش مردانه تنوع بسیار بالایی دارد، موارد فوق پر فروش ترین و کاربردی ترین نوع کفش مردانه برای چهار فصل سال هستند. در پاساژ میتوانید تنوع بسیار بالایی از کفش های با کیفیت مردانه را مشاهده کنید و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمائید.