آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

پایین تنه

شلوار، دامن، شلوارک، ساق پوش و شلوار جین مثال هایی از لباس های پایین تنه هستند که از جمله پوشاک بسیار کاربردی برای بانوان میباشند. به طوریکه در استایل همه خانم ها میتوانید یکی از موارد فوق را ببینید.
شلوار
یکی از پر کاربردترین پوشاک هم برای داخل خانه، هم بیرون از خانه و مهمانی، شلوار است که تنوع بسیار بالایی دارد. شلوار ورزشی، شلوار مجلسی، لگ، شلوار شش جیب، شلوار اسپورت، شلوار اسلش و شلوار نخی پر طرفدارترین و کاربردی ترین نوع شلوار زنانه هستند.
دامن
دامن از جمله پوشاکی پایین تنه است که هم در مجالس و مهمانی های رسمی کاربرد دارد و هم در خانه. یک لباس کاملاً راحت و در عین حال شیک و کاربردی. در حال حاضر در بین سایر مدل ها، دامن پیلیسه و دامن لمه پر طرفدارترین نوع دامن هستند.
شلوار جین
شلوار جین پر طرفدارترین شلوار بین خانم ها در سنین مختلف است. این شلوار پر کاربرد هم برای شرکت در دورهمی و مهمانی های دوستانه مناسب است، همم دانشگاه و محیط کار و تفریح. انواع مختلف شلوار جین یا همان شلوار لی، شلوار مام فیت، شلوار جین راسته، شلوار جین زاپ دار، شلوار جین مامم استایل و شلوار جین گت دار هستند.
در پاساژ میتوانید انواع پوشاک پایین تنه از جمله شلوار، دامن، شلوار جین، شلوارک، ساق پوش، جوراب شلواری، لگ، ساپورت و شلوار کتان را با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری نمائید.