آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

مبلمان اداری

مبلمان اداری به عنوان یکی از کاربردی ترین لوازم و وسایل در شرکت ها، ادارات و دفاتر مهندسی هستند. لوازمی مانند صندلی های اداری، کمد، فایل و قفسه اداری، میز کامپیوتر، صندلی های کنفرانس، قفسه مجلاتو میز پذیرش همگی در دسته مبلمان اداری قرار میگیرند.
صندلی های اداری
صندلی های اداری یکی از کاربردی ترین لوازم در شرکت ها و ادارات است که انواع فراوانی دارد. از صندلیت مدیریت و صندلی انتظار و صندلی کارشناس اداری و صندلی پشت بلند مدیریتی و صندلی گردان گرفته تا صندلی کارمندی و صندلی کنفرانس و صندلی تابوره همگی جزو صندلی های اداری هستند.
کمد، فایل و قفسه اداری
یکی از لوازم بسیار ضروری و البته کاربردی در ادارات، شرکت ها و بانک ها، همین کمد، کتابخانه، فایل کشویی، کمد دو درب، کمد جا موبایلی و کمد بایگانی هستند که برای نگهداری اسناد لوازم و مدارک استفاده میشوند.
میز اداری
یکی دیگر از لوازم کاربردی در ادارات، میز اداری است که تنوع بالایی دارد از میز تحریر دوکشو و میز معاونتی و میز مدیریتی و میز کنفرانس و میز کارمندی گرفته تا تریبون و میز کارشناسی و پک کارمندی و پک مدیریتی و ست معاونتی همگی در درسته میز اداری قرار دارند.
در پاساژ میتوانید انواع مبلمان اداری، میز و صندلی و ست های اداری را جستجو و کالای مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری فرمائید.