محصولی برای جستجوی شما یافت نشد !

شما می توانید جستجوی خود را تغییر دهید و مجدداً سعی نمایید.

آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لوازم خانگی برقی

لوازم خانگی برقی، از جمله کاربردی ترین لوازم داخل خانه هستند که هم در آشپزخانه کاربرد دارند و هم در قسمت های دیگر. لوازم پخت و پز، نوشیدنی سازها، خردکن و غذاساز، لوازم شست و شو و نظافت و یخچال و فریزر تنها بخشی از لوازم برقی خانگی هستند.
لوازم پخت و پز: انواع هواپز، ساندویچ ساز، گریل برقی، سرخ کن، بخار پز، پلوپز، توستر، زود پز و آرام پز در دسته لوازم برقی پخت و پز آشپزخانه قرار میگیرند.
نوشیدنی سازها: کتری برقی، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، آبمیوه گیری، قهوه جوش و سماور برقی در حال حاضر در ردیف پر طرفدارترین، پرکاربردترین و پر فروش ترین نوشیدنی سازهای موجود در بازار هستند.
لوازم شست و شو و نظافت: جاروشارزی، جاروبرقی، بخار شوی، اتو برقی؛ اتو پرسی و پرزگیر از جمله لوازم کاربردی و پر استفاده در بین لوازم مورد نیاز برای نظافت خانه و آشپزخانه هستند.
اگرچه لوازم خانگی برقی تنوع بسیار بالا و اقلام متعددی دارند، اما موارد فوق پر استفاده ترین کالاهای برقی منزل به شمار میروند. در پاساژ میتوانید کلیه لوازم برقی خانگی از برندهای معتبر را جستجو نموده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید.