آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل از جمله پر کاربردترین و ضروری ترین اقلامی هستد که لازم است در کنار گوشی تلفن همراه خود از آنها استفاده نمائید.
در بین لوازم جانبی موبایل، هدفون و هندزفری، محافظ صفحه نمایش یا گلس، قاب گوشی، کابل و مبدل، شارژر، پاوربانک و پایه نگهدارنده یا همان هولدر از محبوبیت بیشتری برخوردارند.
هدفون و هندزفری: یک کالای کاملاً کاربردی برای پخش آهنگ و پاسخ دادن به تماس که میتواند در موقعیت های مختلف از جمله رانندگی، ورزش و انجام کارهای روزانه کارآمد باشد.
محافظ صفحه نمایش: گلس گوشی یا محافظ صفحه نمایش یک ابزار بسیار ضروری برای محافظت از نمایشگر گوشی شماست که میتواند از به وجود آمدن هرگونه خط و خش، شکستگی و ضربه به موبایل جلوگیری نماید.
قاب گوشی: استفاده از گارد یا قاب گوشی علاوه بر حفاظت از بدنه گوشی، جلوه و زیبایی مویابل شما را چندین برابر میکند. قاب گوشی امروزه به یک اکسسوری بسیار پر طرفدار برای تنوع دادن به بدنه گوشی، تبدیل شده است.
کابل و مبدل: اگر به خواهید گوشی موبایل خود را به کامپیوتر، لپ تاپ یا فلش وصل نمائید، باید از یک کابل مبدل کمک بگیرید. کابل گوشی میتواند هم نقش شارژر را داشته باشد و هم برای انتقال فایل ها به محل مورد نظر شما استفاده شود.
پایه نگهدارنده: هولدر یا همان پایه نگهدارنده، یک وسیله بسیار کاربردی است که در موقعیت های مختلف بسیار کارآمد باشد. از هولدر میتوانید برای ثابت نگهداشتن گوشی در هنگام مکالمه تلفنی، مصاحبه یا جلسه آنلاین و ضبط ویدئو و لایو استفاده نمائید.