آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لوازم جانبی لپ تاپ

لوازم جانبی لپ تاپ، از جمله کاربردی ترین و ضروری ترین لوازمی هستند که کاربران کامپیوترهای شخصی یا همان لپ تاپ از آن ها استفاده میکنند. کاربردی ترین لوازم عبارتند از پایه خنک کننده لپ تاپ یا همان کول پد، اسکین لپ تاپ، صفحه نمایش لب تاب، کیف و کاور لبتاب، باتری لپتاب، کیبور لبتاب، آداپتور لپ تاپ، کاور کیبورد، میز لپتاپ، لولای ال سی دی، پورت های لپ تاپ و قفل لپ تاپ می باشند.
پایه خنک کننده لپ تاپ
کول پد یا همان پایه خنک کننده لب تاب یکی از بهترین و کاربردی ترین لوازمی است که توصیه میشود حتما برای محافظت از باتری لپ تاپ تهیه شود. این پایه در زیر لپ تاپ قرار میگیرد و باعث خنک شدن باتری و سایر قطعات داخلی لپ تاپ در طول مدت استفاده کاربر میشود و از این طریق استهلاک دستگاه را پایین می آورد و عمر مفید دستگاه را افزایش میدهد.
کیف لپ تاپ
کوله لپ تاپ یا کیف لپ تاپ یکی دیگر از وسایل ضروری برای استفاده کنندگان از لپ تاپ است. این کیف های مخصوص که دارای ضربه گیر و لایه محافظ هستند از صدمه و ضربه های احتمالی به لپ تاپ در زمان حمل و نقل جلوگیری میکنند.
کاور کیبورد
کاور کیبورد لب تاب یک لایه بسیار نازک و شفاف است که بر روی کیبور قرار میگیرد و از ورود گرد و خاک، خورده ریزهای خوراکی، مایعاتی مانند آب و چای به دکمه های کیبور جلوگیری میکند.
در پاساژ میتوانید انواع لوازم جانبی لب تاب از خنک کننده گرفته تا باتری و کابل و آداپتور و کیف و کوله لب تاب را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمائید.