آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لباس کودک پسرانه

پوشاک پسرانه انواع مختلفی دارد که برای پسربچه ها در سنین مختلف، قابل استفاده است. از بلوز و شلوار ست، تیشرت، شلوار جین و شلوار گرفته تا پیراهن و کت و شلوار و ژاکت و پلیور و سوئیشرت و سرهمی.
لباس های ست
بلوز و شلوار ست، پر کاربردترین لباس پسرانه در سنین مختلف است. این لباس که هم میتواند از نوع اسپرت و خانگی باشد و هم رسمی و مجلسی، یک دست لباس کامل محسوب میشود. ست بلوز و شلوار تو کرکی، هودی شلوار، سوئیشرت شلوار برای فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار مناسب است و ست بلوز و شلوار و بلوز و شلوارک و تیشرت و شلوار برای ادامه بهار و فصل تابستان.
شلوار جین
یک شلوار محبوب، پر طرفدار و باکیفیت برای پسرها در سنین مختلف که هم برای پارک و تفریح و بازی مناسب است هم مدرسه و مهمانی و سفر. رنگ های مختلف شلوار جین زغالی، شلوار جین آبی تیره، شلوار جین سورمه ای و شلوار جین آبی روشن با لباس های مختلف به راحتی ست میشود و در حال حاضر شلوار جین اسلش و شلوار جین دم پا کش پرفروش ترین شلوار جین پسرانه هستند.
سوئیشرت و هودی
سوئیشرت و هودی یک لباس برای سه فصل سال است که در پاییز، زمستان و اوایل بهار کاربرد بسیار زیادی برای کودکان دارد. هودی تک، هودی شلوار و سوئیشرت شلوار، سوئیشرت لی، سوئیشرت شلوار ورزشی پر فروش ترین انواع لباس گرم پسرانه هستند.
در پاساژ میتوانید انواع لباس کودک پسرانه از جمله سوییشرت و شلوار، بلوز و شلوار، هودی، کت و شلوار، ژاکت، پلیور، کاپشن، جوراب، شورت و زیرپوش، لباس خواب، اکسسوری، سرهمی یا اورال، رامپر را برای سنین مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.