آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

لباس کودک دخترانه

پوشاک دخترانه انواع مختلفی دارد که برای دختربچه ها در سنین مختلف، مناسب است. از بلوز و شلوار ست گرفته تا دامن و تاپ و هودی و سوئیشرت و سرهمی.
پیراهن دخترانه
یکی از پر کاربردترین لباس‌ها برای دختران در سنین مختلف، پیراهن است که در چهارفصل سال کاملاً قابل استفاده است. پیراهن مجلسی و سارافون اصلی ترین نوع پیراهن های دخترانه هستند.
لباس های ست
لباس های ست دخترانه تنوع بالایی دارد که شامل بلوز و شلوار ست، بلوز و دامن ست، شومیز و دامن، تیشرت و شلوار، تیشرت و شلوارک می‌شود. لباس های ست هم برای مهمانی مناسب هستند و هم به عنوان لباس داخل خانه استفاده می‌شوند.
لباس های سرهمی
یکی از بهترین و پرکاربردترین لباس های کودکان به ویژه خردسالان، لباس های سرهمی است که برای فصل زمستان و تابستان بسیار مناسب است. سرهمی یا همان رمپرهای زمستانی بخوبی بدن کودک را در مقابل سرما حفظ میکند و سرهمی های تابستانی و بهاری برای کودک یک لباس کاملاً راحت است.
سوئیشرت و هودی
سوئیشرت و هودی یک لباس برای سه فصل سال است که در پاییز، زمستان و اوایل بهار کاربرد بسیار زیادی برای کودکان دارد. هودی تک، هودی شلوار و سوئیشرت شلوار پر فروش ترین انواع لباس گرم دخترانه هستند.
در پاساژ میتوانید انواع لباس کودک دخترانه، لباس سرهمی، رمپر، شلوار، بلوز، دامن، تاپ، سوئیشرت و هودی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.