آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

اکسسوری

اکسسوری ها به عنوان لوازمی برای زیاتر شدن لباس و استایل به کار میروند و طرفداران بسیاری هم دارند. از جمله پر طرفدارترین و البته کاربردی ترین اکسسوری های آقایان میتوان به عینک آفتابی، کراوات و پاپیون، کلاه و کپ، کمربند، شال گردن، ساسپندر و دستکش اشاره نمود.
انواع اکسسوری های مردانه
عینک آفتابی
یکی از اکسسوری های پر طرفدار و البته واقعاً جذاب که میتونه استایل شما رو واقعا متفاوت بکنه، عینک آفتابی هست. البته استفاده از عینک آفتابی صرفاً جنبه زیبایی ندارد و به عنوان یک محافظ بسیار ضروری برای جشمان شما در مقابل آفتاب به حساب می آید.
کراوات و پاپیون
اگر قصد شرکت کردن در مراسم رسمی و جشن های خانوادگی را داشته باشید، پاپیون و کراوات میتواند زیبایی استایل شما را چندین برابر کند. این اکسسوری در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد و برای انتخاب آن باید به رنگ کت و شلوار و پیراهن خود دقت کنید.
کمربند
کمربند یکی از دیگر از کاربردی ترین اکسسوری های پوشیدنی آقایان است. کمربند نه تنها یک وسیله کاربردی برای فیکس کردن پیراهن و شلوار است بلکه اگر با کفش یا کیف مردانه ست شود، میتواند زیبایی استایل و تیپ شما را چند برابر کند. کمبرند چرم طبیعی، کمربند ریلی، کمربند ورنی و کمربند سگکی از جمله پر فروش ترین انواع کمربند هستند.
در پاساژ میتوانید انواع اکسسوری مردانه، از قبیل کمربند در انواع برندها، کراوات و پاپیون، برندهای مختلف عینک آفتابی، کلاه، کیف، جاموبایلی و سایر لوازم جانبی را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.