آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

سرو و پذیرایی

وسایل پذیرایی، بخش مهمی از ظروف آشپزخانه را در بر میگیرند. در بین این وسایل ظرف شیرینی خوری، ظرف میوه خوری، پارچ و لیوان، کاسه و پیاله، سینی، قاشق و چنگال و کارد، ظروف کریستال، بستنی خوری، سرویس غذا خوری و بشقاب دیده میشود. همچنین رومیزی، رانر و زیر بشقابی، اکسسوری هایی هستند که در بین وسایل سرو و پذیرایی جایگاه ویژه ای دارند.
ظروف سرو و پذیرایی
ظروف پذیرایی انواع مختلفی دارند، از ظروف آجیل خوری و پیش دستی و ظروف پایه دار و شکلات خوری و شیرینی خوری گرفته تا ست سنی و شمع دان و جعبه چای و دمنوش که این روزها بسیار ترند شده است. این ظروف علاوه بر اینکه کاربرد پذیرایی از مهمان در مراسم مختلف را دارند، به زیباتر شدن میز شما کمک میکنند.
پارچ و لیوان
یکی از لوازم مهمی که پای ثابت سفره همه ایرانی ها به ویژه در مهمانی و دورهمی های دسته جمعی میباشد، پارچ و لیوان است. همین موضوع باعث شده طرح ها و رنگ های مختلفی از پارچ و لیوان با جنس های متنوع تولید و به بازار عرضه شود. پارچ و لیوان بلور و پارچ و لیوان کریستال کاربردی ترین و پر فروش ترین نوع پارچ و لیوان در بازار هستند.
ماگ و انواع لیوان
انواع لیوان و ماگ که این روزها علاوه بر کاربردهایی مثل نوشیدن آب و چای و قهوهو نسکافه انواع نوشیدنی ها، جنبه تزئینی و هنری دارد، با استقبال زیادی مواجه شده است. ماگ ماه تولد، ماگ خوشنویسی، ماگ شبرنگ، ماگ سرامیکی پرفروش ترین نوع لیوان و ماگ هستند.
در پاساژ میتوانید در بین دسته لوازم سرو و پذیرایی، کالای مورد نظر خود را جستجو و با کیفیت و قیمت بسیار مناسب خریداری نمائید.