محصولی برای جستجوی شما یافت نشد !

شما می توانید جستجوی خود را تغییر دهید و مجدداً سعی نمایید.

آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

زیورآلات و لوازم جانبی

زیورآلات و اکسسوری ها، لوازمی هستند که جنبه تزئینی دارند و می‌توانند جلوه زیبایی به استایل‌های مختلف بدهند.
انواع زیورآلات
انگشتر، دستبند، پابند و گوشواره از مهمترین و پرکاربردترین زیورآلات برای خانم های شیک پوش هستند. زیورآلات دست ساز و رزینی، جدیدترین نوع اکسسوری های زنانه هستند که این روزها طرفداران بسیاری دارند.
انگشتر: این اکسسوری جذاب می‌تواند با رنگ لباس یا شال و روسری ست شود. از انگشتر عقیق، مروارید،آمیتیس و نقره میتوانید در مهمانی‌ها با پوشش مجلسی‌تر استفاده کنید.
دستبند: اکثر خانم ها به دستبند علاقه خاصی دارند چراکه این اکسسوری در کنار ساعت مچی زیبایی خاصی به تیپ و استایل شما میدهد. دستبند طلا، دستبند نقره، دستبند استیل و دستبند سوارسکی از نمونه‌های این اکسسوری پر طرفدار هستند.
گوشواره: بدون شک زیبایی چهره یک خانم با استفاده از گوشواره چندین برابر می‌شود، به ویژه اگر رنگ گوشواره با رنگ لباس یا گل سر، ست شده باشد. گوشواره میخی، گوشواره مگنتی و گوشواره حلقه ای، پر طرفدارترین نوع گوشواره‌های موجود در بازار هستند.
گردنبند: گردنبندهای رو لباسی یا گردنبندهایی با آویز بلند، جدیدترین نوع گردنبندهای پرطرفدار هستند. از این گردنبندها هم روی لباس مجلسی و هم روی مانتو لباس بیرون میتوانید استفاده کنید.
برای انتخاب زیورآلات و اکسسوری‌ها باید به مسائل مختلفی از جمله سبک استایل، نوع و رنگ لباس توجه کنید. در پاساژ می‌توانید اکسسوری‌های مختلف از جمله طلا، زیورآلات نقره، انگشتر، دستبند و النگو، ست و نیم ست، گوشواره و پلاک را متناسب با تیپ و استایل خود با قیمت مناسب خریداری نمائید.