آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

دکوراتیو

لوازم دکوراتیو، اکسسوری‌هایی هستند که به زیباتر شدن فضای خانه کمک می‌کنند. این لوازم تنوع بالایی دارند، از تابلوهای نقاشی و خطاطی ساعت و مبلمان گرفته تا کفپوش و دیوارپوش و پرده و کرکره همگی لوازم دکوراتیو به حساب می‌آیند.
لوازم تزئینی: انواع مجسمه های کلاسیک و مدرن، گلدان و شمعدان، ظروف هفت سین و یلدا از نمونه های این اکسسوری پر طرفدار هستند.
تزئینات آویزان: دیوارکوب ها یا همان تزئینات آویزان دیواری، این روزها به یکی از پرطرفدارترین اکسسوری های تزئینی داخل خانه تبدیل شده اند. دیوارکوب مکرومه، گلدان دیواری، بشقاب های دیوارکوب، فانوس کنار سالنی، شلف چند طبقه، جاکلیدی دیوارکوب و ریسه، از جمله اکسسوری های تزئینی آویزان هستند.
ساعت دیواری: امروزه ساعت دیواری، صرفاً یک وسیله برای سنجش زمان نیست، بلکه به یک اکسسوری برای تزئین نشیمن، اتاق خواب و سالن پذیرایی تبدیل شده است.
هرچند لوازم دکوراتیو تنوع بسیار بالایی دارد، اما موارد فوق پر فروش ترین و معمول ترین اکسسوری های تزئینی منزل هستند. برای خرید لوازم دکوراتیو باید در درجه اول به سبک دکوراسیون داخلی خانه خود توجه نمائید، سپس سلیقه و پسند خود را در نظر بگیرید. در پاساژ میتوانید انواع لوازم دکوراتیو منزل را جستجو و اکسسوری های مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید.